Sukeldumine Rummu Karjääris

Sukeldumine Rummu Karjääris

Loe siit

Trepp

Proovisukeldumine ja snorgeldamine Rummu Karjääris

Sukeldumine Rummu Karjääris- viime sind seiklema veealuste varemete ja metsade vahele!

Sukeldumine on vahva harrastus, mis ei nõua suurt füüsilist pingutust ega erilist osavust, küll aga pakub unustamatud seikusi. Selle tegevuse nautimiseks ei pea sugugi olema varem sukeldumisega kokku puutunud, sobib ka täiesti algajale. Kõik meie paketid sisaldavad täisvarustust ja toimuvad turvaliselt  instruktorite juhendamisel- Sina ainult tule ja naudi!

Kes mingil põhjusel päris sukelduma siiski ei kipu,  nende jaoks pakume võimalust täisvarustuses snorgeldada saades ka vee alla minemata osa veealuse maailma võludest.

Vaata lisa

20190831_141900

Sukeldumine litsentsiga sukeldujatele- varustus, parv ja muud teenused

Tule koos meiega Rummu Karjääri sukelduma- hea seltskond ja parimad tingimused ootavad!

Pakume kõike vajalikku litsentsiga sukeldujale ning hoolitseme selle eest, et sukeldujad saaksid Rummu Karjäärist alati parima kogemuse. Aastaringselt toimuvad Paekaldas sukeldujate ühised väljasõidud sukeldumisparvedega, mille käigus külastatakse üheskoos  Rummu parimaid sukeldumiskohtasid. Loomulikult saab rentida ka varustust ja tellida giidi ning peale sukeldumist  kasutada dušše ning nautida mõnusat kuuma sauna.

Vaata lisa

36386244_10155911617093051_2914261822892670976_o

Sukeldumiskursused

Sinu teekond algajast Divemasterini algab siit- sukeldumiskursused igale tasemele!

Paekaldas tegutseb professionaalsete instruktorite juhendamisel sukeldumiskool, kus on võimalik turvaliselt alustada enda sukeldujateekonda päris algusest ning järgemööda läbida ka täiendkursuseid.

Paekalda sukeldumiskooli kursused teeb eriliseks see, et avaveetunnid viime läbi sukeldujate paradiisis Rummu karjääris Paekaldas ning õpetöö on kiire ja intensiivse. OWD eksamisukeldumisi teeme parvega Rummu põneivamates sukeldumiskohtades.  Kiiremate on  võimalus saada “load” kätte juba ühe nädalavahetusega.

Vaata lisa

Vaata ka lisaks

Võta ühendust