Proovisukeldumine ja snorgeldamine Rummu Karjääris

Proovisukeldumine ja snorgeldamine Rummu Karjääris

 

Proovisukeldumine ja snorgeldamine Rummu Karjääris

_MG_9643-min

Proovisukeldumine Rummu Karjääris- viime Sind seiklema veealuste varemete ja metsade vahele!

Rummu Karjäär on oma kristallselge vee ning mitmekesise järvepõhjaga tõeline sukeldujate paradiis, mille sarnast teist ei leidu.  Paekalda keskuses soovime selle võimsa vaatepildi tuua lähemale ka neile, kel varasem kokkupuude sukeldumisega puudub. Juba enam kui 10 aastat oleme korraldanud Rummu Karjääris parvesõiduga proovisukeldumisi ning näinud igal suvel sära sadade õnnelike sukeldujate silmades-  tule proovi ka Sina see unikaalne elamus ära!
Sukeldumine on vahva harrastus, mis ei nõua suurt füüsilist pingutust ega erilist osavust, küll aga lõõgastab, maandab pingeid ja pakub unustamatud seikusi. Selle tegevuse nautimiseks ei pea sugugi olema varem sukeldumisega kokku puutunud, proovisukeldumine sobib just täiesti algajale. Kogu tehnilise töö teevad ära professionaalsed instruktorid- valmistavad ette ja aitavad selga varustuse ning viibivad terve sukeldumise aja vee all koos proovisukeldujaga, kelle ülesandeks omakorda on vaid lõõgastuda ning nautida erakordset elamust.
Proovisukeldumisi korraldame nii avatud registreerimisega gruppides kui ka privaatsete väljasõitudena sõpruskondadele ja ettevõtetele just teile sobival ajal.
Peame siiski jagama ka hoiatust- suure tõenäosusega või sellest elamusest alguse saada teekond sukeldumislitsentsi omandamiseks, kuna sukeldumispisik on kerge külge hakkama.

Kes mingil põhjusel päris sukelduma siiski ei kipu,  nende jaoks pakume võimalust samal ajal snorgeldada. Selle tegevuse puhul ei minda sügavale vee alla, vaid ujutakse pinna lähedal saades osa veealuse maailma võludest snorgeldamismaski abil.
Kõik meie paketid sisaldavad täisvarustust ja tegevused toimuvad turvaliselt  instruktorite juhendamisel.

Sukeldumis- ja snorgeldamisteenuste valik:

  • Suure parve programm sukeldumise, sauna, SUP-itamisega 4 h  99.-
  • Proovisukeldumispakett koos parvesõiduga 79.-
  • Proovisukledumised kalariiki paadisillalt 59.-
  • Snorgeldamispakett koos parvesõiduga 40.-

Kõik tegevused toimuvad professionaalsete instruktorite juhendamisel.

Lisavõimalused:

  • Saunad
  • Majutus
  • Gruppidele toitlustus ja peoruumid

Kuidas ette valmistada?

Kaasa võtke ujumisriided, rätik ning soojad riided pärastiseks (sukeldujatel on soovituslik ka müts, kuna kõrvadel hiljem hea soojas olla). Kõige muu eest hoolitseme juba meie!

Hetkeid sukeldumisest ja snorgeldamisest

Võta ühendust