Matkad, ekskursioonid, varustuse rent Rummul

 Matkad, ekskursioonid, varustuse rent Rummul

Tule üksi või seltskonnaga- kõigile midagi

 

_MG_8940-min(2)

Matkavarustuse ja veesõidukite rent Rummu Karjääris

Rummu Karjäärijärv on paik, mis väärib avastamist. Paekaldast on võimalik rentida kogu vajalik varustus, et veeta iseseisvalt üks põnev päev  Rummu karjääris ja selle ümbruses- SUP, kogupere- SUP, kanuud, kummiraftid, parved, E-bike rattad.
Meie rendivarustus on uus ja kvaliteetne ning  meil on Rummu suurim ja parim valik- sobiv varustus  igale huvilisele

Vaata lisa

 

0714_TIMEMEDIA.EE-min

Raftimatkad ja kanuumatkad

Rafting ja kanuutamine on mõnusad meeskondlikud tegevused, mis jõukohased kõigile. Korraldame  erineva ülesehitusega rafti- ja kanuumatkasid Rummu karjääril, kus kulgeme üle veealuse maailma ning vahepeatusena saab külastada ka kuulsat Rummu Tuhamäge ning vanglamüüride piirkonda. Osadel matkadel teeme ka põneva ekskursiooni Murru vangla vanades hoonetes. Kui soovid broneerida matka oma seltskonnale sobival ajal, võta meiega ühendust ning leiame sobiva aja. Kui aga ise piisavalt suurt gruppi ei leia, kuid sooviks siiski vahvast matkast osa saada, siis registreeri end meie plaanilisele matkale. Lisainfot plaaniliste tegevuste kohta leiad  meie kalendrist.

 Vaata lisa

20200805_130216(1)

SUP- matkad

SUP-lauaga üle Rummu Karjääri liuelda on puhas rõõm. See on lõõgastav tegevus, mis peale kerget harjutamist on jõukohane enamusele. Paekaldas on  nii tavalised kui suured XXL-lauad, millele mahub korraga ka terve perekond. Kui soovid broneerida matka oma seltskonnale sobival ajal, võta meiega ühendust ning leiame sobiva aja. Kui aga ise piisavalt suurt gruppi ei leia, kuid sooviks siiski vahvast matkast osa saada, siis registreeri end meie plaanilisele matkale. 

Vaata lisa 

 

Ebike sugis2

E-Bike matkad ja ekskursioonid

Korraldame Sulle põneva ja meeldejääva elektrirattamatka. Sõit elektrimootori jõul liikuva Fatbike ratta/tõukerattaga  on jõukohane kõigile- suurema osa tööst teeb ära vaikne elektrimootor ja matkaline saab oma energia suunata ümbruse avastamisele.  Matkade käigus kulgeme ümber Rummu karjääri looklevatel matkaradadel, külastame  ainulaadseid ja erilisi paikasid ja ka kuulsat Rummu Tuhamäge ning vanglamüüride piirkonda. Osadel matkadel teeme ka põneva ekskursiooni Murru vangla vanades hoonetes. Kui soovid broneerida matka oma seltskonnale sobival ajal, võta meiega ühendust ning leiame sobiva aja. Kui aga ise piisavalt suurt gruppi ei leia, kuid sooviks siiski vahvast seiklusest osa saada, siis registreeri end meie plaanilisele matkale.

Vaata lisa

 

 

20201015_194150

Valgusparvematkad

Viime teid õhtuhämaruses avastama Rummu karjääri vetesügavusi valgustatud põhjaga mootorparvega ja/või kummiraftidega. Need väljasõidud sobivad ideaalselt kõigile, kes soovivad veeta õhtut tutvudes öise Rummu Karjääriga. Parvel saab end mugavalt sisse seada ning nautida vaateid samal ajal,  kui parv sõidab järvele ringi peale. Kui aga huvi ka ise veidi aere liigutada, siis saab retkele minna valgustatud kummiraftidega. Ööpimeduses teeme tutvust veealuste vanglavaremete, uppunud metsa ja muu põnevaga, mis vetesügavuses peitub. Valgustuse abil näeme järve hoopis teisest küljest, kui päevasel ajal harjunud oleme. 

Vaata lisa

20191231_012920

Valgusmatkad laternatega

Rummu karjääri ümbritsevad rajad on ideaalsed korraldamaks üks  põnev matk, kus õhtuhämarusele lisab valgust salapärane laternakuma. Matka käigus seikleme olenevalt valitud rajast mööda Rummu karjääri kallast kulgevaltel matkaradadel, Rummu Tuhamäge ning vanglamüüride piirkonnas. Osadel matkadel teeme laternavalgel ka põneva ekskursiooni Murru vangla vanades hoonetes või ajaloolises Padise kloostris. Laternakuma annab niigi salapärastele piirkondadele juurde erilise müstilise ilme ning kõik paistab hoopis teisiti, kui päevasel ajal.

Vaata lisa 

 

Vaata ka lisaks

Võta ühendust