Kinkekaardid

Paekalda Elamuste Kinkekaardid

Kingitus, millega ei saa eksida

Tutvu võimalustega

Kinkekaart Sinu valitud väärtuses

Kui soovid lähedasele kinkida midagi erilist, mis jätaks kingisaajale pikaks ajaks positiivse emotsiooni, siis Paekalda teenustevalikust leiab sobiva lahenduse igale maitsele.

Kõiki meie teenuseid on võimalik vormistada kingitusena ja saame selle saata kas postiga või mugavalt pdf-failina.

Kui ei ole päris kindel, kas kingisaaja eelistaks sukelduda vanglamüüride vahel või hoopis veeta kaaslasega romantiline õhtu veepealses tünnikämpingus, siis saab tellida ka üldkinkekaardi enda poolt valitud vääringus ning õnnelik kingisaaja saab seda hiljem meie juures vahetada just temale sobiva teenuse vastu.

Telli kaart

20180611_232740 - Copy

Elamusööbimise kinkekaart veepealses kämpingus kahele 99.-

Kingi lähedasele ööbimine Paekalda veepealses tünnikämpingus , kus saab uinuda loksuvate lainete saatel. Kämpingu otsasein on valmistatud klaasist, mis annab tunde justkui ööbiksid keset loodust. Sealt avaneb imeline vaade järvele ja õhtusele päikeseloojangule.
Metsatukas on grillimiskohakesed õhtueine valmistamiseks ja lõkke tegemiseks, paketi sisse kuulub ka kanuusõit.

Telli kaart

Va

257480472_3060878510703081_8580760630402880440_n

Murru vangla valgusmatka kinkekaart 30.-

Kas Sina oled öö pimeduses vanglas käinud? Viime teid laternavalgel mahajäetud Murru vanglasse ekskursioonile hilisõhtul, kui teisi hingelisi enam liikumas ei ole ning sünge atmosfäär on tunnetatav eriti hästi.
Ekskursiooni käigus liigume koos giidiga süngetes Murru vangla hoonetes ja kongides ning kuulame põnevaid lugusid kunagisest vanglaelust, seda kõike saatmas veidi salapärane laternavalgus. Ning kes teab, ehk õnnestub meil kohata ka viimast Rummu vangi, keda külarahva sõnul endiselt mõnel pimedal ööl kive raiumas kuulda võib..

Telli kaart

 

20201015_194150

Valgustatud veematka kinkekaart 35.-

Viime teid õhtuhämaruses avastama Rummu karjääri vetesügavusi valgustatud põhjaga mootorparvega ja/või kummiraftidega. Ööpimeduses teeme tutvust veealuste vanglavaremete, uppunud metsa ja muu põnevaga, mis vetesügavuses peitub. Valgustuse abil näeme järve hoopis teisest küljest, kui päevasel ajal harjunud oleme. 

Telli kaart

Va

Proovisukeldumispaketi kinkekaart 79.-

Viime Sind Rummu Karjääri vetesügavusse seiklema!

Sukeldumine on vahva harrastus, mis ei nõua suurt füüsilist pingutust ega erilist osavust, küll aga pakub unustamatud seikusi. Selle tegevuse nautimiseks ei pea sugugi olema varem sukeldumisega kokku puutunud, sobib ka täiesti algajale. Kõik meie paketid sisaldavad täisvarustust ja toimuvad turvaliselt  instruktorite juhendamisel- Sina ainult tule ja naudi!

 

Telli kaart

0714_TIMEMEDIA.EE-min

Rummu Karjääri raftimatka kinkekaart ühele 30.-, kahele 60.-

Rafting ja kanuutamine on mõnusad meeskondlikud tegevused, mis jõukohased kõigile. Põneva matka käigus kulgeme üle veealuse maailma ning vahepeatusena saab külastada ka kuulsat Rummu Tuhamäge ning vanglamüüride piirkonda.

Telli kaart

FullSizeRender-min

Rummu Karjääri SUP-matka kinkekaart 40.-

SUP-lauaga üle Rummu Karjääri liuelda on puhas rõõm. See on lõõgastav tegevus, mis peale kerget harjutamist on jõukohane enamusele. Vali kingituseks SUP-matk ning tee kellegi suvepäev meeldejäävaks

Telli kaart

20210222_101630[1]

Elektrirattamatka kinkekaart 55.-

Vali kingituseks elektrirattamatk Rummu karjääri, Murru vangla ja Padise kloostri radadel. Matkavahendina kasutatakse uudseid elektrimootoriga ülipaksude ratastega maastikurattaid, millega radade läbimine ei nõua osalejalt füüsilist pingutust ning on puhas rõõm. Ratas sõidab mootori jõul, matkalise ülesandeks on vaid tasakaalu hoida ja ümbritsevaid vaateid nautida. Matk on jõukohane igas vanuses täiskasvanutele ning noortele alates 12 eluaastat.

Telli kaart

Vaata ka lisaks

Võta ühendust