Suvepäevad ja talvepäevad

Suvepäevad ja talvepäevad

Paekaldas toimunud pidudest jäävad alati vaid parimad mälestused!

Korraldame Sinu meeldejäävaima firmapeo!

0952_TIMEMEDIA.EE-min

Suvepäevad

Paekalda puhkekeskuses on korraldatavad kõikvõimalikud üritused – nii  väiksemad koosviibimised  kui ka  suured kokkutulekud ja ettevõtte suvepäevad, talvepäevad. Avatud oleme aastaringselt ning leiame ka igale aastaajale vastavad tegevused sündmuse sisustamiseks.
Lisaks privaatsele looduskaunile asukohale kristallselge veega järve ääres pakume teile sukeldumist, snorgeldamist,  kanuusõitu, raftingut, SUP-laudasid, veematka müstilise Tuhamäe ja vanade vanglavaremete külastusega, kalastamisvõimalusi (talvel jääkalapüük), vibulaskmist, paintballi, meeskonnamänge ja erinevaid meisterdamise töötubasid. Loomulikult saate nautida ka mõnusat kuuma leili (sealhulgas leiliruumist otse jahutavasse järve hüppamist)  ning kõikvõimalikke palli- ja seltskonnamänge.
Pakume külalistele mitmekesist menüüd, kõik road on valmistatud personaalselt vastavalt tellimusele ja ainult kvaliteetsest toorainest. Eriliseks hitiks on meie suvine grillmenüü, mida pakume nii pisikestele kui suurtele seltskondadele.

Lisaks kõigile eelpool tutvustatud aktiivsetele tegevustele ja toitlustusele on meie kaudu võimalik organiseerida ürituse jaoks telke, välimööblit, helitehnikat. Oleme igati abiks ürituse planeerimisel ja teostamisel. Teie poolt idee –  meie poolt teostus.

received_575713193202919-min

Talvepäevad

Korraldadame Teile meeleoluka talvepäeva koos hea toidu,  põnevate talviste  tegevuste, lõõgastava kuuma sauna, karastava jääaugu, kümblustünni  ning peoõhtuga. Talvehooaja parimad palad:

  • Peosaalid  ja majutus nii suurtele kui pisematele seltskondadele
  • Erakordne jääpealne parvsaun koos kuuma kümblustünni ja karastava jääauguga
  • Uisuplats koos jääpealse terrassiga, uisurendiga
  • Põnevad matkad laternavalgel Rummu karjääris ja Murru vangla varemetes (ideaalne hämaras ja pimedas)
  • Inovaatilised elektrilised  suurte rehvidega maastikurattad- jõukohased kõigile ja kasutatavad iga ilmaga
  • Tõukekelgumatkad ja uisumatkad
  • UTV ja ATV rent jäärajal
  • Meisterdamise töötoad (keraamika, unenäopüüdjad ja palju muud)  tubasema programmi eelistajateleVaata lisa talvepäevade sisustamise tegevuste kohta siit

Üks korralik ja sisutihe talvepäev võiks alata seiklusliku matkaga ning  seejärel sobib hästi üks kosutav kehakinnitus. Siis võtame suuna jääpealse saunakompleksi poole, kus peale seiklemist saab end üles soojendada kuuma leili võttes ja meeli ergutada jääaugus ning soojas mullikümblustünnis. Samal ajal on hea kasutada ka uisuplatsi ja tellida UTV-d, et nendega jäärajal oskusi proovda.  Aktiivsema programmi lõppedes saab juba sammud seada õhtusöögike ja tantsuõhtule, kus Kuubalt pärit DJ õpetab selgeks tantsusammud ning seejärel kütab tantsupõranda kuumaks  rütmidega, mille taustal saab õpitut praktiseerida varaste hommikutundideni.

Võta ühendust