Suvepäevad ja talvepäevad

Suvepäevad ja talvepäevad

Paekaldas toimunud pidudest jäävad alati vaid parimad mälestused!

Pakutavad võimalused

IMG_3611(1)

Suvepäevad

Paekalda puhkekeskuses on korraldatavad kõikvõimalikud üritused – nii  väiksemad koosviibimised  kui ka  suured kokkutulekud ja ettevõtte suvepäevad, talvepäevad. Avatud oleme aastaringselt ning leiame ka igale aastaajale vastavad tegevused sündmuse sisustamiseks.
Lisaks privaatsele looduskaunile asukohale kristallselge veega järve ääres pakume teile sukeldumist, snorgeldamist,  kanuusõitu, raftingut, SUP-laudasid, veematka müstilise Tuhamäe ja vanade vanglavaremete külastusega, kalastamisvõimalusi (talvel jääkalapüük), vibulaskmist, paintballi, meeskonnamänge ja erinevaid meisterdamise töötubasid. Loomulikult saate nautida ka mõnusat kuuma leili (sealhulgas leiliruumist otse jahutavasse järve hüppamist)  ning kõikvõimalikke palli- ja seltskonnamänge.
Pakume külalistele mitmekesist menüüd, kõik road on valmistatud personaalselt vastavalt tellimusele ja ainult kvaliteetsest toorainest. Eriliseks hitiks on meie suvine grillmenüü, mida pakume nii pisikestele kui suurtele seltskondadele.

Lisaks kõigile eelpool tutvustatud aktiivsetele tegevustele ja toitlustusele on meie kaudu võimalik organiseerida ürituse jaoks telke, välimööblit, helitehnikat. Oleme igati abiks ürituse planeerimisel ja teostamisel. Teie poolt idee –  meie poolt teostus.

DSC_0772-min

Talvepäevad

Veeda meeldejäävad talvepäevad Paekalda Puhkekeskuses!
Paekalda Puhkekeskus avatud ka talvehooajal. Aitame Teil korraldada meeleoluka talvepäeva koos hilisema lõõgastava sauna ning peoõhtuga.
Just talviste ürituste jaoks oleme lisanud oma tegevuste valikusse palju uut ja huvitavat. Leidub tegevusi ka pimeda aja sisustamiseks (näiteks helendava raja ja ketastega Discgolfi mäng).
Üks korralik ja sisutihe talvepäev võiks alata seiklusliku meeskonnamängu või matkaga, seejärel tuleb kasuks kosutav kehakinnitus. Hästi sobib talvise sündmuse sisustamiseks ka üks tore meisterdamise töötuba, kus koos saab valmistada isikupärase meene (näiteks unenäopüüdja, laterna, keraamikatehnikas kruusi). Peale karastavat seiklemist saab end üles soojendada kuumas puuküttega saunas ning seejärel saab juba sammud seada õhtusöögike ja tantsuõhtule, kus Kuubalt pärit DJ õpetab selgeks tantsusammud ning seejärel kütab tantsupõranda kuumaks  rütmidega, mille taustal saab õpitut praktiseerida varaste hommikutundideni.

Võta ühendust