Suvepäevad, talvepäevad, meeskonnaüritused

Suvepäevad, talvepäevad, meeskonnaüritused

Paekaldas toimunud firmapidudest jäävad alati vaid parimad mälestused!

Korraldame Sinu meeldejäävaima firmapeo!

0952_TIMEMEDIA.EE-min

Suvepäevad

Paekalda Puhkekeskuses korraldame Sinu meeleolukaimad suvepäevad!

Oled jõudnud koha, kus olemas kõik, mida ühe õnnestunud suvesündmuse korraldamiseks tarvis- imeline atmosfäär Rummu Karjääri kaldal,  peoruumid ja terrassid, suur 220 m2 purjetelk, parvsaunad, avar õueala, maitsev toit ja väga lai valik aktiivseid tegevusi programmi sisustamiseks. Majutus siseruumides on olemas 150  külalisele ning terrassitelkide alla mahutame ka 200 külalist. Kaunis avar purjetelk on ideaalne esinemiskoht ka bändile. Oleme igati abiks sündmuse planeerimisel,  menüü ja programmi paika seadmisel- aitame korraldada Sinu sündmuse algusest lõpuni.

Vaata lisa

Talvepäevade korraldamine

Talvepäevad

Talvepäev täis palavaid elamusi!

Korraldadame Teile meeleoluka talvepäeva, mis sisaldab head toitu,  põnevaid talvisi  tegevusi, lõõgastavat kuuma sauna ja kümblustünni, karastavat jääauku, meeleolukat peoõhtut ja mugavat majutust soojas toas.

Vaata lisa

Meeskonnaüritused ja motivatsioonipäevad

Meeskonnaüritused, mida mäletatakse kaua!

Iga kollektiiv vajab  lõõgastust kontoriruumidest väljaspool ning mis võiks olla parem idee, kui tuua nad koos metsade ja järve äärde seiklema?  Paekaldas korraldadame Teile meeleolukaima meeskonnaürituse täis seiklusrikkaid tiimitegevusi värskes õhus. Muidugi ei puudu ka hea söök,  lõõgastavad saunad, meeleolukas peoõhtu ja majutusvõimalus hubastes majakestes.

Vaata lisa

Vaata ka lisaks

Võta ühendust