Talvepäevad ja suvepäevad

Talvepäevad ja suvepäevad

Paekaldas toimunud pidudest jäävad alati vaid parimad mälestused!

Korraldame Sinu meeldejäävaima firmapeo!

received_575713193202919-min

Talvepäevad

Korraldadame Teile meeleoluka talvepäeva koos hea toidu,  põnevate talviste  tegevuste, lõõgastava kuuma sauna, karastava jääaugu, kümblustünni  ning peoõhtuga. Talvehooaja parimad palad:

  • Peosaalid  ja majutus nii suurtele kui pisematele seltskondadele vaata lisa siit
  • Erakordne jääpealne parvsaun koos kuuma kümblustünni ja karastava jääauguga vaata lisa siit
  • Uisuplats koos jääpealse terrassiga, uisurendiga vaata lisa siit
  • Põnevad matkad laternavalgel Rummu karjääris ja Murru vangla varemetes (ideaalne hämaras ja pimedas) vaata lisa siit
  • Inovaatilised elektrilised  suurte rehvidega maastikurattad- jõukohased kõigile ja kasutatavad iga ilmaga
  • Tõukekelgumatkad ja uisumatkad
  • UTV ja ATV rent jäärajal
  • Meisterdamise töötoad (keraamika, unenäopüüdjad ja palju muud)  tubasema programmi eelistajatele

Üks korralik ja sisutihe talvepäev võiks alata seiklusliku matkaga ning  seejärel soi hästi üks kosutav kehakinnitus. Siis võtame suuna jääpealse saunakompleksi poole, kus peale seiklemist saab end üles soojendada kuuma leili võttes ja meeli ergutada jääaugus ning soojas kümblustünnis. Samal ajal on hea kasutada ka uisuplatsi ja UTV-ga jäärajal oskusi proovda. kus saab lõbusalt aega veeta. Aktiivsema programmi lõppedes saab juba sammud seada õhtusöögike ja tantsuõhtule, kus Kuubalt pärit DJ õpetab selgeks tantsusammud ning seejärel kütab tantsupõranda kuumaks  rütmidega, mille taustal saab õpitut praktiseerida varaste hommikutundideni.

0952_TIMEMEDIA.EE-min

Suvepäevad

Paekalda puhkekeskuses on korraldatavad kõikvõimalikud üritused – nii  väiksemad koosviibimised  kui ka  suured kokkutulekud ja ettevõtte suvepäevad, talvepäevad. Avatud oleme aastaringselt ning leiame ka igale aastaajale vastavad tegevused sündmuse sisustamiseks.
Lisaks privaatsele looduskaunile asukohale kristallselge veega järve ääres pakume teile sukeldumist, snorgeldamist,  kanuusõitu, raftingut, SUP-laudasid, veematka müstilise Tuhamäe ja vanade vanglavaremete külastusega, kalastamisvõimalusi (talvel jääkalapüük), vibulaskmist, paintballi, meeskonnamänge ja erinevaid meisterdamise töötubasid. Loomulikult saate nautida ka mõnusat kuuma leili (sealhulgas leiliruumist otse jahutavasse järve hüppamist)  ning kõikvõimalikke palli- ja seltskonnamänge.
Pakume külalistele mitmekesist menüüd, kõik road on valmistatud personaalselt vastavalt tellimusele ja ainult kvaliteetsest toorainest. Eriliseks hitiks on meie suvine grillmenüü, mida pakume nii pisikestele kui suurtele seltskondadele.

Lisaks kõigile eelpool tutvustatud aktiivsetele tegevustele ja toitlustusele on meie kaudu võimalik organiseerida ürituse jaoks telke, välimööblit, helitehnikat. Oleme igati abiks ürituse planeerimisel ja teostamisel. Teie poolt idee –  meie poolt teostus.

Võta ühendust