Majutus, hooned ja saunad

Paekaldas leiame sobivad ruumid igale seltskonnale!

Meil on suured peoruumid, ainulaadsed tünnikämpingud,  hubased saunamajakesed- sobiva leiab igaüks

Majutus ja hooned

DJI_0021-min

Põhikompleksi rent

Suuremateks koosviibimisteks  soovitame korraga rentida  vastavalt osalejate arvule kas Paekalda Puhkekeskuse põhikompleks või siis põhikompleks + parvsaunakompleks.
Sisetingimustes on meil  põhikompleksis eraldi voodeid 63, parvsaunakompleksiga koos 91.  Peosaali, telkidesse ja  suveterrassidele mahutame pidulisi rohkemgi. Kompleks on ideaalne suvepäevade, talvepäevade, seminaride ja teiste sarnaste sündmuste korraldamiseks.

Vaata lisa

_MG_8571-min

Järvemaja Kalurimajadega

Järvemaja on  suurem saunaga palkmaja, mis eraldiseisvalt sobib hästi kuni  25 osalejaga seltskondadele või siis kompleksi rentinud suuremale seltskonnale saunamajaks.  Maja asub otse järve ääres, 20 meetri kaugusel kaldast ning akendest avaneb imeline vaade järvele.

Vaata lisa

_MG_8493-min

Jahimajad

Jahimajasid on Paekalda Puhkekeskuses kaks. Need on hubased saunaga palkmajakesed, mis sobivad eraldiseisvalt väiksemateks koosviibimisteks, saunaõhtuteks pere ja heade sõprade seltsis. Üks majakestest mahutab kuni 8, teine kuni 12 külalist.

Vaata lisa

DJI_0220-min

Paadikuuri peo- ja seminarisaal koos Suveterrassiga

Paekalda suurimaks hooneks on Paadikuuri peo- ja seminarisaal koos suveterrassi ja väliköögiga. See hoonetekompleks asub otse järve ääres, mõne meetri kaugusel kaldast.
Maja sobib nii seminaride ja koolituste korraldamiseks kui ka suvepäevade ja muude suuremate pidude läbiviimiseks.

Vaata lisa

DJI_0153-min

Veepealsed tünnikämpingud

Paekaldas on ainulaadne võimalus majutuda veepealses kämpingus. Kämpingu otsasein on valmistatud klaasist, mis annab tunde justkui ööbiksid keset loodust. Sealt avaneb imeline vaade järvele ja õhtusele päikeseloojangule.
Metsatukas on grillimiskohakesed õhtueine valmistamiseks ja lõkke tegemiseks. Kämpinguid on kokku 5, iga majake mahutab 2 täiskasvanud ja 1 lapse.

Vaata lisa

118436101_10158626041394805_4483386122174298115_o

Parvsaun "Puravik"

Parvsaun “Puravik” on Paekalda uusim veepealne saunake. “Puravik”  paikneb koos väikese terrassiga põhikompleksi  paadisilla küljes ning on tõeline saunagurmaanide paradiis.

Vaata lisa

DJI_0366-min

Veepealne parvsaunakompleks

Paekalda Puhkekeskuses, põhikompleksist veidi eemal asub vägev ja eriline parvsaunakompleks, mis sobib suurepäraselt uudses võtmes põneva firmapeo või koosviibimise korraldamiseks.
Saunaga ühendatud ujuv terrass, kus istekohti kuni 25  külalisele ning kus asub ka suur köetav mullikümblustünn-  üheskoos moodustavab see ainulaadse ja erilise veepealse peokoha.
NB! Parvsaunakompleks ei kuulu Paekalda Puhkekeskuse kompleksi rendi sisse.  Paekalda Puhkekeskuse külalistel on võimalik Seikluskeskuse parvsaunakompleksi  rentida põhikompleksile lisaks.

Vaata lisa

Võta ühendust