Majutus, hooned ja saunad

Paekaldas leiame sobivad ruumid igale seltskonnale!

Meil on suured peoruumid, ainulaadsed tünnikämpingud,  hubased saunamajakesed- sobiva leiab igaüks

Majutus ja hooned

Talvepäevad Paekaldas

Majutus ja ruumid talvel

Paekaldas on suurepärase d võimalused ka talvehooajal. Paadikuuri saal mahutab kuni 60 osalejaga sündmused, majutusmajad on soojad ja hubased, veepealsed saunad ja kümblustünnid muutuvad jääpealseteks ning pakuvad kargeid ja kuumasid elamusi üheaegselt. Meeleolu loob ahjudes ja kaminates praksuv elav tuli  ja talvise tegevusprogrammi eest hoolitseb meie Elamuskeskus. Ka paatmajakesed toimetavad jää peal edasi pakkudes võimalust ööbida kui eskimod iglus, kuid samas soojas ja kõigi mugavustega.

Vaata lisa

Paatmajad (2)

Veepealsed Paatmajad ja Tünnikämpingud

Paekaldas leiab elamusmajutuse võimalusi igale maitsele. Valikus on veidi lihtsamad ja väiksemad klaasist seinaga veepealsed tünnikämpingud, mis rõõmustanud elamusööbijaid juba mitmeid aastaid. Nüüdsest on saadaval ka suuremad paatmajakesed, kus mugavusi veidi rohkem (wc ja dušširuum asub majakeses sees, lisaks on neil veepealne terrass ja lisavoodivõimalus). Mõlemad variandid asuvad vees, pakuvad unustamatut ööbimist lainetel, saateks imeline järvevaade. 

Vaata lisa

_MG_8493-min

Jahimajad

Jahimajasid on Paekalda Puhkekeskuses kaks. Need on hubased saunaga palkmajakesed, mis sobivad eraldiseisvalt väiksemateks koosviibimisteks, saunaõhtuteks pere ja heade sõprade seltsis. Üks majakestest mahutab kuni 8, teine kuni 12 külalist.

Vaata lisa

_MG_8571-min

Järvemaja Kalurimajadega

Järvemaja on  suurem saunaga palkmaja, mis eraldiseisvalt sobib hästi kuni  25 osalejaga seltskondadele või siis kompleksi rentinud suuremale seltskonnale saunamajaks.  Maja asub otse järve ääres, 20 meetri kaugusel kaldast ning akendest avaneb imeline vaade järvele.

Vaata lisa

DJI_0220-min

Paadikuur- suveterrass majutusega

Paekalda suurimaks siseruumiks on Paadikuuri peo- ja seminarisaal koos suveterrassiga. See hoonetekompleks asub otse järve ääres, mõne meetri kaugusel kaldast. Majutuseks kuuluvad koplekti erinevad majakesed ja kämpingud. Paadikuur sobib nii seminaride ja koolituste korraldamiseks kui ka suvepäevade ja muude suuremate pidude läbiviimiseks.

Vaata lisa

Paadikuur (2)

Põhikompleks

Paekalda Puhkekeksuse Põhikompleksis on kokku majutuskohtasid 90 ringis ning kõige paremini sobib see just kuni sellises suuruses gruppidele erinevate sündmuste korraldamiseks (sellest suurematele gruppidele vaadake infot “Kogu kompleks” alateemast).
Põhikompleks sisaldab nii majutust, peoruume-telke kui ka saunavõimalusi.

Vaata lisa

DJI_0366-min

Veepealne parvsaunakompleks

Paekalda Puhkekeskuses, põhikompleksist veidi eemal asub vägev ja eriline parvsaunakompleks, mis sobib suurepäraselt uudses võtmes põneva firmapeo või koosviibimise korraldamiseks  kuni 35 külalisele.
Kompleksis sisaldub suur parvsaun, sellega ühendatud ujuv terrass, varjualune ja mullikümblustünn-  üheskoos moodustavad need ainulaadse ja erilise veepealse peokoha. Majutuseks võimalik juurde rentida paatmajakesed ja vagunkämpingud.
NB! Parvsaunakompleks ei kuulu Paekalda Puhkekeskuse põhikompleksi rendi sisse.  See on võimalik rentida eraldi/ põhikompleksile lisaks

Vaata lisa

DSC_0779 - Copy

Kogu kompleks (Põhikompleks+ Parvsaunakompleks)

Suuremateks koosviibimisteks  saab rentida Paekalda Puhkekeskuse kogu kompleksi  (Põhikompleks + Parvsaunakompleks).
Sisetingimustes on meil  kogu kompleksi peale 150 majutuskohta ning peosaali, telkidesse ja  suveterrassidele mahutame ka 200+ külalistega sündmused. Kogu kompleks on ideaalne suuremate suvepäevade, seminaride ja teiste sarnaste sündmuste korraldamiseks.

Vaata lisa

Vaata ka lisaks

Võta ühendust