Majutus, hooned ja saunad

Paekaldas leiame sobivad ruumid igale seltskonnale!

Meil on suured peoruumid, ainulaadsed tünnikämpingud,  hubased saunamajakesed- sobiva leiab igaüks

Majutus ja hooned

DJI_0021-min

Põhikompleksi rent/ Kogu kompleksi rent

Suuremateks koosviibimisteks  soovitame korraga rentida  vastavalt osalejate arvule kas Paekalda Puhkekeskuse Põhikompleks või siis kogu ala (Põhikompleks + Parvsaunakompleks).
Sisetingimustes on meil  Põhikompleksis eraldi voodeid 63, parvsaunakompleksiga koos 120+.  Peosaali, telkidesse ja  suveterrassidele mahutame ca 200 külalistega sündmused. Kompleks on ideaalne suvepäevade, talvepäevade, seminaride ja teiste sarnaste sündmuste korraldamiseks.

Vaata lisa

_MG_8571-min

Järvemaja Kalurimajadega

Järvemaja on  suurem saunaga palkmaja, mis eraldiseisvalt sobib hästi kuni  25 osalejaga seltskondadele või siis kompleksi rentinud suuremale seltskonnale saunamajaks.  Maja asub otse järve ääres, 20 meetri kaugusel kaldast ning akendest avaneb imeline vaade järvele.

Vaata lisa

_MG_8493-min

Jahimajad

Jahimajasid on Paekalda Puhkekeskuses kaks. Need on hubased saunaga palkmajakesed, mis sobivad eraldiseisvalt väiksemateks koosviibimisteks, saunaõhtuteks pere ja heade sõprade seltsis. Üks majakestest mahutab kuni 8, teine kuni 12 külalist.

Vaata lisa

DJI_0220-min

Paadikuuri peo- ja seminarisaal koos Suveterrassiga

Paekalda suurimaks siseruumiks on Paadikuuri peo- ja seminarisaal koos suveterrassiga. See hoonetekompleks asub otse järve ääres, mõne meetri kaugusel kaldast.
Maja sobib nii seminaride ja koolituste korraldamiseks kui ka suvepäevade ja muude suuremate pidude läbiviimiseks.

Vaata lisa

Paekalda peotelk

Suur purjestiilis peotelk

Suuremate koosviibimiste jaoks saab Paekaldas rentida suure romantilise purjetelgi koos puitpõrandaga. See kaitseb külalisi ka keerulisemate ilmastikuolude korral. Telgil on võimalik kasutada läbipaistvaid seinu, mis säilitavad avaruse ja looduslähedase olemise. See on ka ideaalne paik, kuhu püstitada bändilava- telgialune 250m2 puitterrass peab vastu ka tempokamatele tantsusammudele. Telk ja terrass on võimalik broneerida kompleksile juurde.

DJI_0153-min

Veepealsed tünnikämpingud

Paekaldas on ainulaadne võimalus majutuda veepealses kämpingus. Kämpingu otsasein on valmistatud klaasist, mis annab tunde justkui ööbiksid keset loodust. Sealt avaneb imeline vaade järvele ja õhtusele päikeseloojangule.
Metsatukas on grillimiskohakesed õhtueine valmistamiseks ja lõkke tegemiseks. Kämpinguid on kokku 5, iga majake mahutab 2 täiskasvanud ja 1 lapse.

Vaata lisa

Paatmajad gal

Veepealsed paatmajakesed

2023. aasta suvest on saadaval ka uued, veidi suuremad ja mugavamad veepealsed majakesed. Neis on üks suur voodi ja ka lisavoodivõimalus lastele. Igal kämpingul on olemas oma pisike veepealne terrass, mille redelist saab minna suplema. Kämpinutes on sees väike külmik ehk toidukraami saab julgelt kaasa võtta, samuti veekeetja. Metsatukas on grillimiskohakesed õhtueine valmistamiseks ja lõkke tegemiseks.

Vaata lisa

Parvsaun "Puravik"

Parvsaun “Puravik” on Paekalda uusim veepealne saunake. “Puravik”  paikneb koos väikese terrassiga põhikompleksi  paadisilla küljes ning on tõeline saunagurmaanide paradiis.

Vaata lisa

DJI_0366-min

Veepealne parvsaunakompleks

Paekalda Puhkekeskuses, põhikompleksist veidi eemal asub vägev ja eriline parvsaunakompleks, mis sobib suurepäraselt uudses võtmes põneva firmapeo või koosviibimise korraldamiseks.
Saunaga ühendatud ujuv terrass, kus istekohti kuni 25  külalisele ning kus asub ka suur köetav mullikümblustünn-  üheskoos moodustavab see ainulaadse ja erilise veepealse peokoha.
NB! Parvsaunakompleks ei kuulu Paekalda Puhkekeskuse kompleksi rendi sisse.  Paekalda Puhkekeskuse külalistel on võimalik Seikluskeskuse parvsaunakompleksi  rentida põhikompleksile lisaks.

Vaata lisa

Vaata ka lisaks

Võta ühendust