Majutus ja hooned

Paekaldas leiame sobivad ruumid igale seltskonnale!

Meil on suured peoruumid, ainulaadsed tünnikämpingud,  hubased saunamajakesed- sobiva leiab igaüks

Majutus ja hooned

majad

Järvemaja

Järvemaja on  mõeldud kuni 30 inimese seltskondadele. Maja asub otse järve ääres, 20 meetri kaugusel kaldast ning akendest avaneb imeline vaade järvele. Samuti on majal järvevaatega avar terass suveõhtute veetmiseks.   Järvemajas on olemas on kõik vajalik mõnusa koosviibimise korraldamiseks – lisaks suurele kaminasaalile on veel kööginurk külmkapi, nõude, pliidi ja ahjuga. Majas on WC, avar puuküttega saun koos dushi ja 10 inimest mahutava eesruumiga ning suur terass.  Teisel korrusel on magamiskamber, kus voodikohti kuuele väsinud saunalisele. Ülejäänud külastajad majutatakse meie puhkekeskuse väiksematesse majadesse lisatasuta.  Kaminaga saal on sobiv nii sünnipäevade pidamiseks kui ka väiksemate firma seminaride ja koolituste korraldamiseks.

Jahikas

Jahimajad

Jahimajasid on Paekalda Puhkekeskuses kaks.  Väljast on need täpselt ühesugused, seest veidi erinevad.

Esimene Jahimaja sobib hästi  perekonnale või pisikesele sõpruskonnale,  kes soovib veeta rahulikku puhkust privaatses mugavas majas otse järve kaldal (maksimaalselt 7 inimest).  Selle maja saunast on vaid paarkümmend meetrit paadisillani, millelt hüpata peale kõva leili jahutavasse vette.

Jahimaja nr 2 saali mahutavus on kuni 12 inimest (seal sees suurem laud, kui teises Jahimajas) ning see sobib hästi väiksema sünnipäeva või siis sõpradega saunaõhtu korraldamiseks. Maja asub järvest ja paadisillast kõigest 50 meetri kaugusel- ka sealt jõuab kenasti järvevette enne, kui saunakuumus jõuab jahtuda.  Magamiskohti on selles majas 7+1 ning maja kõrval asub väike kämpingmaja veel 4 ööbimiskohaga, mida võimalik suvehooajal juurde rentida

Jahimajade esimesel korrusel asub kööginurk, kaminaga elutuba. puuküttega saun, WC, duširuum ja väike magamiskamber laiema voodiga. Teisel korrusel asub 6 voodit ning avar rõdu.

kaurid

Kalurimajad

Kalurimajad asuvad järvest 100 m kaugusel, suurtest põhihoonetest veidikene eemal.  Igas majas on 8 voodit. Esimesel korrusel on magamiskamber 120 cm voodiga, elutoas veel üks laiem voodi ning teisel korrusel 6 voodit.  Kõigis Kalurimajades on olemas dušši- ning tualettruumid, samuti pisike kööginurgake. Majad on mõeldud peamiselt täiendavate majutuskohtade jaoks Järvemajas peatuvatele seltskondadele.

Terrass

Paadikuuri peo- ja seminarisaal koos Suveterrassiga

Paekalda suurimaks hooneks on Paadikuuri peo- ja seminarisaal koos suveterrassi ja väliköögiga. See hoonetekompleks asub otse järve ääres, terrass 5 meetrit kaldast.
Maja sobib nii seminaride ja koolituste korraldamiseks kui ka suvepäevade ja muude suuremate pidude läbiviimiseks.

Siseruum on varustatud seminari- ja helitehnikaga. Talvehooajal mahutab see 60 inimest, suvel koos saaliga ühendatud väliterrassi ja väliköögiga  80 inimest. Peo- ja seminariruum on avar, valgusküllane ning looduslähedase planeeringuga. Otsaseinad on valmistatud klaasist ning suveperioodil saab need avada. Kõik see kokku moodustab ideaalse keskkonna nii tööks kui lõõgastuseks.

map-kart

Kompleksi rent

Suurtel seltskondadel ja privaatsuse soovijatel soovikorraga rentida kogu Paekalda Puhkekeskuse kompleks. Sisetingimustes on meil majutuskohti 63- 71. Suveterrassi peosaal koos välikatusealusega mahutab kokku umbes 80 inimest.

Lähimad naabrid asuvad meist 3 km kaugusel metsa taga, asume privaatses paigas.

Paekalda Puhkekeskuse kompleksi rent sisaldab:

  • Paadikuuri peo- ja seminarisaal koos suveterrassi ja väliköögiga
  • Järvemaja avara puuküttega saunaga
  • Jahimajad
  • Kalurimajad
  • Veepealsed tünnikämpingud
  • Õueala ja palliplatsidega
  • Paadisild
Tunn

Veepealsed tünnikämpingud

Paekalda Puhkekeskuses on ainulaadne võimalus majutuda veepealses kämpingus.
Kämpinguid on kokku 5 ning iga majake mahutab 2 täiskasvanut ja ühe lapse .Kämpingul on väike terrass kahe istekohaga.
Otsasein on valmistatud klaasist, mis annab külalistele tunde, justkui ööbiksid nad keset loodust. Sealt avaneb imeline vaade järvele ja õhtusele päikeseloojangule. See on ideaalne peatuskoht matkalistele ja loodusesõpradele.
Kämpingu külastajatel on võimalus kasutada ühe puhkemaja kööginurka ja dušširuumi. Jahedamate ööde tarvis on kämpingud varustatud ka elektriradiaatoriga.

Paekalda Veespordi- ja Seikluskeskuse parvsaunakompleks

Paekalda Puhkekeskuse kõrval tegutseb alates 2019 aastast ka Veespordi- ja Seikluskeskus. Seal paikneb  uus parvsaunakompleks, mis on valmis külalisi vastu võtma alates 2019. aasta suvest. Kompleksi kuulub:

  • ruumikas parvsaun
  • veepeal paiknev varjualusega ujuvterrass
  • 28 majutuskohta kaldal asuvates kämpinguvagunite kupeedes

NB! Parvsaunakompleks ei kuulu Paekalda Puhkekeskuse kompleksi rendi sisse.  Paekalda Puhkekeskuse külalistel on võimalik Seikluskeskuse parvsaunakompleksi  rentida põhikompleksile lisaks.

Võta ühendust