Privaatsustingimused

Privaatsustingimused

Palun loe läbi ja tutvu tingimustega siit.

Rummu Järv OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi Eesti Vabariigi seadustega ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktidega.

Hoolime oma www.paekalda.ee lehe kasutajate privaatsusest ja tekkinud info kaitsest väga ning teostame omalt poolt kõik, et need ei jõuaks peale meie ja meie volitatud isikute kellegi teiseni.

 

Isikuandmete kogumine ja kasutamine:
Isikuandmed on andmed, mida Rummu Järv OÜ kogub isiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks. Keegi ei ole kohustatud oma isikuandmeid meiega jagama, kuid see on vajalik selleks, et saaksime koostööd jätkata.

 

Isikuandmete kogumine toimub kliendi nõusolekul alljärgnevatel viisidel:

  • Kontaktandmete sisestamisel läbi kontaktivormi (sh nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress) esitamisel meie veebisaidil või mujal meie esinduses
  • Küpsiste (cookie) kaudu, sh digitaalsed andmed nagu veebiküpsised, logiinformatsioon, veebimärkmed jms

 

Küpsised:
Kasutajate paremaks teenindamiseks kasutab Rummu Järv OÜ veebileht küpsiseid ehk cookie’sid.

Küpsis on tekstifail, mille saadavad ja salvestavad kasutaja arvutisse veebilehed, mida kasutaja külastab. Küpsis salvestatakse kasutaja veebilehitseja failikataloogi. Juhul kui kasutaja on veebilehte varem külastanud, loeb veebilehitseja küpsist ning edastab vastava teabe veebilehele või elemendile, mis küpsise algul salvestas. Lisateave küpsiste kohta on kättesaadav veebilehel http://www.aki.ee/et/kupsised.

Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid. Eri tüüpi veebilehitsejad kasutavad küpsiste keelamiseks erinevaid meetodeid. Täpsem informatsioon on kuvatud veebilehel http://www.aki.ee/et/kupsised .

Küpsiste blokeerimisel peab kasutaja arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam kasutajale kättesaadavad olla.

 

Teie andmete turvalisus:
Kasutame oma www.paekalda.ee lehel SSL sertifikaate, mis teevad teie kasutajaandmed turvaliseks. Teie kasutajaandmed on krüpteeritud. Majutame oma lehe serverid usaldusväärse teenuspakkuja pool.

 

Isikliku info ülekanne:
Kasutame oma töös küpsiste kaudu osalisi andmete ülekannet. Me ei anna üle teie nime, e-posti, telefoni. Kasutame ülekandeks IP’d. Seda selleks, et saaksime kasutada oma turundustöös vajalikke programme. Naiteks Google Analytics, Facebook Pixel, Hotjar. Programmid kasutavad meie edastatavat infot, et hinnata meie lehe kasutust teie kasutajamugavuse parandamiseks. Et ka tulevikus oleks leht sama hea ning isegi parem ja mugavam.

Vajadusel saate ennetada seda keelates oma arvutis küpsised, kuid selle tagajärjel võib juhtuda, et lehe funktsioone ei ole võimalik kasutada või on seda võimalik teha piiratult.

 

Teised lingid:
www.paekalda.ee lehed võivad sisaldada kolmandate osapoolte veebilehtede linke. www.paekalda.ee  -l puudub vastutus nende lehekülgede sisu eest. Nende kasutamine on teie enda vastutusel.

 

Alaealised
www.paekalda.ee soovitab kőikidel vanematel ja eestkostjatel őpetada oma lastele ohutult ja vastutusrikkalt kasutama oma isiklikke andmeid internetis. Alaealised ei tohiks edastada isiklikke andmeid kodulehekülgedele ilma vanemate vői eestkostjate loata. www.paekalda.ee  ei kavatse kunagi koguda teadlikult isiklikke andmeid alaealistelt, vői kasutada seda mingil moel, vői avalikustada seda kolmandatele isikutele ilma loata.

 

Informatsioon, andmete muutmine või kustutamine:
Föderaalse andmekaitseseaduse all on teil õigus ligipääsule oma andmetele ja õigus seda muuta ja kustutada.

 

Õigus informatsioonile:
Kui Teil tekib küsimusi meie privaatsuse kaitsepoliitika vői Teie isiklike andmete töötlemise suhtes, kontakteeruge julgelt meie e-maili teel info@domeen.ee

Peale päringut informeeritakse kirjalikult ja kooskõlas rakenduvate õigusaktidega – milliseid teie isiklikke andmeid, kui üldse, koguti Teie külastuse ajal www.domeen.ee veebilehel.

 

Tingimused ja muudatused:
Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta. Meie veebisaiti kasutama asudes, eeldame, et oled nende põhimõtetega tutvunud ning nõustud nendega.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust klienditeeninduse telefoninumbritel.

 

Rummu Järv OÜ
Aadress Uus 32, Keila
Registri number: 11445142
E-Mail: Puhkekeskus@paekalda.ee
Web: www.paekalda.ee