Elamusmajutus ja parvsaunad

Elamusmajutus ja parvsaunad

Unustamatud mälestused!

DJI_0366-min

Parvsaunakompleks

Paekalda suur parvsaun koos ujuva terrassiga sobib hästi meeldejäävate saunapidude, suvepäevade ja koosviibimiste korraldamiseks. Parvsaunas on avar leiliruum ja eesruum riiete vahetamiseks, lisaks on saunaga ühendatud ujuv terrass, kus istekohti kuni 25 külalisele- üheskoos moodustavad need ruumid ainulaadse ja erilise veepealse peokoha. Kuumast leiliruumist saab hüpata otse karastavasse järve ning peale saunatamist on hea nautida õhtut vastavalt ilmale kas ujuvterrassil või soojustatud peovagunis

Vaata edasi

Puravik-kamping2 Paekalda Rummu Karjäär

Elamusööbimine veepealses paatmajakestes

Uinu lainete loksumise saatel!

2023. aasta suvest on saadaval ka uued, veidi suuremad ja mugavamad veepealsed majakesed. Neis on üks suur voodi ja ka lisavoodivõimalused lastele. Igal kämpingul on olemas oma pisike veepealne terrass, mille redelist saab minna suplema. Kämpinutes on sees väike külmik ehk toidukraami saab julgelt kaasa võtta, samuti on olemas veekeetja. Metsatukas on grillimiskoht õhtueine valmistamiseks ja lõkke tegemiseks.

Vaata edasi

20617105_562744377183186_4139602386655273515_o(1)

Elamusööbimine veepealses tünnikämpingus

Tere tulemast meie veepealsetesse tünnikämpingutesse Rummu Karjääris.
Need on meie esimesed veepealsed majutuskohad. Kämpinguid on kokku 5,  iga majake mahutab kuni 2 täiskasvanut ja 1 lapse. Kämpingu otsasein on valmistatud klaasist, mis annab tunde justkui ööbiksid keset loodust. Sealt avaneb imeline vaade järvele ja õhtusele päikeseloojangule. Metsatukas on grillimiskohakesed õhtueine valmistamiseks ja lõkke tegemiseks. 
Tünnikämpingutes kehtib ka kingitus.ee kinkekaart.

Vaata edasi

TLR05712

Majutus vagunkämpingu kupees

Ideaalne peatuspaik matkalistele!

Paekaldas on  võimalus majutuda põnevates järve kaldal asuvates kämpingvagunites. Toad on ehitatud kupeedena ning igas toas on narivoodites kuni 4 kohta.
Vagunid on sobivaks peatuskohaks matkalistele, peredele ja loodushuvilistele ning neile, kes otsivad soodsat ja mugavat majutust otse Rummu Karjääri kaldal.

Vaata edasi

Vaata ka lisaks

Võta ühendust