Elamusmajutus ja parvsaunad

Elamusmajutus ja parvsaunad

Unustamatud mälestused!

DJI_0366-min

Parvsaunakompleks

Paekalda suur parvsaun koos ujuva terrassiga sobib hästi meeldejäävate saunapidude, suvepäevade ja koosviibimiste korraldamiseks. Parvsaunas on avar leiliruum ja eesruum riiete vahetamiseks, lisaks on saunaga ühendatud ujuv terrass, kus istekohti kuni 25 külalisele- üheskoos moodustavad need ruumid ainulaadse ja erilise veepealse peokoha. Kuumast leiliruumist saab hüpata otse karastavasse järve ning peale saunatamist on hea nautida õhtut vastavalt ilmale kas ujuvterrassil või soojustatud peovagunis

Vaata edasi

20617105_562744377183186_4139602386655273515_o(1)

Elamusööbimine veepealses kämpingus

Uinu lainete loksumise saatel!

Paekaldas on ainulaadne võimalus majutuda veepealses kämpingus.
Kämpinguid on kokku 5,  iga majake mahutab 2 täiskasvanud ja 1 lapse. Kämpingu otsasein on valmistatud klaasist, mis annab tunde justkui ööbiksid keset loodust. Sealt avaneb imeline vaade järvele ja õhtusele päikeseloojangule.
Metsatukas on grillimiskohakesed õhtueine valmistamiseks ja lõkke tegemiseks. 

Vaata edasi

TLR05712

Majutus vagunkämpingu kupees

Ideaalne peatuspaik matkalistele!

Paekaldas on  võimalus majutuda põnevates järve kaldal asuvates kämpingvagunites. Toad on ehitatud kupeedena ning igas toas on narivoodites kuni 4 kohta.
Vagunid on sobivaks peatuskohaks matkalistele, peredele ja loodushuvilistele ning neile, kes otsivad soodsat ja mugavat majutust otse Rummu Karjääri kaldal.

Vaata edasi

Vaata ka lisaks

Võta ühendust