Valgusmatkad laternatega

Valgusmatkad laternatega

 

Valgusmatkad laternatega

20210130_181057

Rummu karjääri ümbritsevad rajad on ideaalsed korraldamaks üks põnev matk, kus õhtuhämarusele lisab valgust salapärane laternakuma. Matka käigus seikleme olenevalt valitud rajast mööda Rummu karjääri kallast kulgevaltel matkaradadel, Rummu Tuhamäge ning vanglamüüride piirkonnas. Osadel matkadel teeme laternavalgel ka põneva ekskursiooni Murru vangla vanades hoonetes või ajaloolises Padise kloostris.

Valgustatud matkad sobivad hästi pimedamatesse sügis-talvistesse õhtupoolikutesse. Laternakuma annab niigi salapärastele piirkondadele juurde erilise müstilise ilme ning kõik paistab hoopis teisiti, kui päevasel ajal. Kui soovid broneerida matka oma seltskonnale sobival ajal, võta meiega ühendust ning leiame sobiva aja. Kui aga ise piisavalt suurt gruppi ei leia, kuid sooviks siiski vahvast seiklusest osa saada, siis registreeri end meie plaanilisele matkale.

Valik on järgnev:

  • Matk laternavalgel Rummu karjääri radadel koos Tuhamäe külastusega (retk ümber järve)
  • Matk laternavalgel koos ekskursiooniga Murru vanglas
  • Matk laternavalgel koos ekskursiooniga Padise kloostris

Lisavõimalused:

  • Majutus
  • Gruppidele toitlustus ja peoruumid

Soovitused: Soovitame alati selga panna ilmastikule ja valitud tegevusele vastavad riided ja jalanõud.  Jahedamal ajal ärge unustage kindaid, et kätel ei hakkaks laternat hoides külm.

Hetkeid matkadelt

Võta ühendust