Rummu Karjääri parveprogrammid

Rummu  parvedeprogrammid

Lõbusõidud, ekskursioonid, veesport, sukeldumine

Promoty-21-min

Rummu Karjääri parveprogramm SUP-laudadega

Mõnusa seltskonnaga parvel– mis võiks olla vägevam, kui üks meeleolukas aktiivne sündmus keset Rummu karjääri? Pakume Teile päevast meeskonnasündmuse programmi Rummu Karjääris.  See on suurepärane võimalus teha midagi erilist  veetmaks vaba õhkkonnaga sündmust kolleegide ja sõpradega, ideaalne lahendus ka päevaseks suviseks meeskonnasündmuseks.

Vaata lisa

DSC06654-min

Rummu Karjääri parveprogramm Sukeldumise ja snorgeldamisega

Veeda oma meeskonnaga päev Rummu karjääris sukeldudes ja parvesõitu nautides. Sukeldumine on vahva harrastus, mis ei nõua suurt füüsilist pingutust ega erilist osavust, küll aga pakub unustamatud seikusi. Selle tegevuse nautimiseks ei pea sugugi olema varem sukeldumisega kokku puutunud, sobib ka täiesti algajale. Kõik meie paketid sisaldavad täisvarustust ja toimuvad turvaliselt  instruktorite juhendamisel- Sina ainult tule ja naudi!

Kes mingil põhjusel päris sukelduma siiski ei kipu,  nende jaoks pakume võimalust täisvarustuses snorgeldada saades ka vee alla minemata osa veealuse maailma võludest.

Vaata lisa

20201015_194547

Valgusparved

Viime teid õhtuhämaruses avastama Rummu Karjääri vetesügavusi valgustatud põhjaga mootorparvega ja/või kummiraftidega. Need väljasõidud sobivad ideaalselt kõigile, kes soovivad veeta õhtut tutvudes öise veealuse eluga. Parvel saab end mugavalt sisse seada ning nautida vaateid samal ajal, kui parv sõidab järvele ringi peale. Kui aga huvi ka ise veidi aere liigutada, siis saab retkele minna valgustatud kummiraftidega. Ööpimeduses teeme tutvust veealuste vanglavaremete, uppunud metsa ja muu põnevaga, mis vetesügavuses peitub. Valgustuse abil näeme järve hoopis teisest küljest, kui päevasel ajal harjunud oleme. 

Vaata lisa

Vaata ka lisaks

Võta ühendust