Teenused

Meie pakutavad teenused

Pakume põnevaid tegevusi Rummu järvel ja selle ümbruses- raftimatkad, kanuumatkad, sukeldumine, snorgeldamine ja palju muud.

Meie teenused

snorgeldamine 6

Sukeldmine ja snorgeldamine

Rummu karjäärijärv oma kristallselge vee, sügavuse ning mitmekesise järve põhjaga on olnud sukeldujate huviorbiidis juba pikemat aega. Soovime selle tegevuse tuua lähemale ka meie keskuse külastajatele. Sukeldumine on põnev sportlik harrastus, mis ei nõua suurt füüsilist pingutust ega erilist osavust, küll aga lõõgastab, maandab pingeid ja pakub uskumatuid seikusi.

Sukeldumisega/snorgeldamisega seotud teenused on:

 • Proovisukeldumine (algajatele) ja snorgeldamine
 • Sukeldumiskoolitused ja kursused
 • Varustuse rent, giiditeenus, sukeldumisparve rent litsentsiga sukeldujatele
 • Ühised sukeldumisväljasõidud
 • Laste sukeldumisringid “Hülgepojad” lastele vanuses 10-15 a.

Rummu karjäärijärve põhjas asub omamoodi veealune muuseum, mis pakub võimsaid elamusi sukeldujatele. Maa pealt vaadates pole aimugi, milliseid saladused vetesügavustes peituvad. Veepõhas on mitmed hooned ja garaažid, mis kuulusid varasemalt vanglale ja kaevanduse territooriumile, ning ka erinevaid masinaid ja kaevandamiseks kasutatud seadmed. Varasemalt ali järvepõhjas ka vana võimas ekskavaator, mis aga mõned aastad tagasi järvest välja toodi. Alles on siiski veel puurmasin. Järvepõhjas huvipakkuvaid asju rohkelt. Omamoodi vaatamisväärsuseks on loomulikult ka püstloodis langevad veealused kaljuseinad.

Loe edasi

FullSizeRender-min

SUP, raft, kanuu, parv- rent ja matkad

Paekaldast on võimalik rentida varustus ja minna nii iseseisvalt kui ka matkasaatjaga elamusterohkele veematkale , mille vahepeatuseks ja sihtkohaks on piirkonna turismimagnet Tuhamägi koos Murru vangla veealuste varemetega. Selleks saab valida meelepärase sõiduvahendi- meie uued mugavad 6-kohalised kummiraftid, suured ja väikesed SUP-lauad,  klassikalised 3-kohalised kanuud või ka suur mootorparv.  Olgu Teid siis 2 või 100, veele viime teid olenemata grupi suurusest.
Korraldame palju erineva sisu ja ülesehitusega veematkasid, millest täpsemalt saad infot matkade lehelt.

Loe edasi

????????????????????????????????????

Tegevused veepealses Seikluskeskuses

Paekaldas on ainulaadne liikuv veepealne seikluskeskus, millega külastame Rummu karjääri parimaid kohti.  Parvel asub meie aktiivsete tegevuste veepealne baas. Veepealset Seikluskeskust saab tellida gruppidele omal valitud ajal nii erapidude kui firmaürituste tarbeks- see on suurepärane võimalus teha midagi erilist  veetmaks vaba õhkkonnaga sündmust kolleegide ja sõpradega. Sobime hästi:

Veepealne seikluskesksu sobib hästi:

 • suvepäevadeks
 • meeskonna- ja firmasündmusteks
 • tüdrukuteõhtuks  ja poissmeestepeoks
 • sünnipäevadeks
 • kokkutulekuteks
 • klassiekskursioonideks

Loe edasi

20190712_143108-min

Parvsaun ja veepealne peokeskus

Meie parvsaun koos ujuva terrassiga sobib hästi meeldejäävate saunapidude ja koosviibimiste korraldamiseks. Ujuvsaunas on avar leiliruum ja eesruum riiete vahetamiseks, lisaks on saunaga ühendatud ujuv terrass, kus istekohti kuni 30 külalisele- üheskoos moodustavad need ruumid ainulaadse ja erilise veepealse peokoha.
Kuumast leiliruumist saab hüpata otse karastavasse järve ning peale saunatamist on hea nautida õhtut ujuvterrassil.

 

Loe edasi

800400tunn

Veepelased tünnikämpingud ja vagunkämpingud (elamusööbimine)

Paekalda Puhkekeskuses on ainulaadne võimalus majutuda veepealses kämpingus. Tünnikämpingud on sobilikud vaikseks ja rahulikuks koosviibimiseks.
Kämpinguid on kokku 5 ning iga majake mahutab 2 täiskasvanud ja 1. Kämpingul on väike terrass kahe istekohaga ning kaldal metsatukas ka grillimiskohakesed õhtueine valmistamiseks ja lõkke tegemiseks.
Kämpingu otsasein on valmistatud klaasist, mis annab külalistele tunde, justkui ööbiksid nad keset loodust. Sealt avaneb imeline vaade järvele ja õhtusele päikeseloojangule.
Ideaalne peatuskoht matkalistele, peredele ja loodushuvilistele ning neile, kes otsivad uusi elamusi.

Idee- kuna asume Tallinnale niivõrd lähedal ning hommikul meie juurest tööle sõita ei ole probleem, siis miks mitte lubada endale üks lõõgastav teistmoodi öö ka töönädala keskel?

Loe edasi

Vaata ka lisaks

Võta ühendust