Teenused

Meie pakutavad teenused

Pakume põnevaid tegevusi Rummu järvel ja selle ümbruses- raftimatkad, kanuumatkad, sukeldumine, snorgeldamine, SUP, elektrirattad, saunad, elamusmajutus

, sauna

Meie teenused

20191204_011549-min

Matkad, ekskursioonid ja aktiivsed tegevused Rummul

Paekalda Puhkekeskus viib teid elamusterohketele matkadele nii mööda metsaradasid kui ka üle vee. Lisaks põnevale loodusele külastame erinevate programmide raames ka  vaatamisväärsusi nagu salapärane Rummu Tuhamägi koos Murru vangla veealuste varemetega ja  ajalooline Padise klooster.
Matkamiseks on meil erinevad matkavahendid vastavalt ilmale ja hooajale-  uudsed elektrilised maastikurattad ja – tõukerattad,  laternad  jalgsimatkale, mugavad  kummiraftid, suured ja väikesed SUP-lauad,  kanuupaadid , mootorparved.

Valikus on  avaliku registreerimisega plaanilised matkad ja privaatmatkad. Olgu Teid siis 2 või 100, matkale viime teid olenemata grupi suurusest.
Pakume ka  varustuse renti ja häid juhiseid iseseisvaks matkamiseks.

Loe edasi

slaider3

Matkad elektriliste Fatbike rataste- ja tõukeratastega üle Eesti

Korraldame põnevaid matkasid elektriliste maastikujalgratastega üle terve Eesti. Oleme ette valmistanud erineva pikkuse ja raskusastmega rajad  igale maitsele. Endi suured lemmikud on rajad  Kõrvemaa kaunite rabade ja nõmmede vahel ning Ranniku matkaraja erinevad lõigud , sh Laulasmaa- Lohusalu- Keila -Joa ja Suurupi. Täpsem info radade kohta juba järgmisel lehel.
Kui  soovid grupiga tulla E-bike matkale,  aga sinu lemmikut paika meie valikus veel ei ole, siis anna meile julgelt teada ja tuleme ratastega ka Sinu soovitud kohta matka korraldama.

Valikus on nii avaliku registreerimisega plaanilised matkad ja privaatmatkad. Olgu Teid siis 2 või 30, matkale viime teid olenemata grupi suurusest.

Loe edasi

valgusparv

Valgustatud veematkad ja Rummu Karjääri tuurid parvedega

Korraldame Teile põneva veematka Rummu Karjääris nii päeval kui õhtuhämaruses.

Paekaldas on mugavad kummiraftid ja kaks parve, millega külastame Rummu karjääri parimaid kohti.  Aastaringselt toimuvad  erineva sisu ja pikkusega plaanilised parveretked ja tuurid, kuhu võimalik broneerida kohtasid.

Kõiki meie tuure saate tellida gruppidele ka omal valitud ajal nii erapidude kui firmaürituste tarbeks- see on suurepärane võimalus teha midagi erilist  veetmaks vaba õhkkonnaga sündmust kolleegide ja sõpradega.

Rummu parved sobivad hästi:

  • suvepäevadeks
  • seminaride vahepalaks
  • tüdrukuteõhtuks  ja poissmeestepeoks
  • sünnipäevadeks
  • klassiekskursioonideks

Loe edasi

_MG_9643-min(1)

Sukeldmine ja snorgeldamine nii algajaile kui edasijõudnuile

Rummu karjäärijärv oma kristallselge vee, sügavuse ning mitmekesise järve põhjaga on olnud sukeldujate huviorbiidis juba pikemat aega. Soovime selle tegevuse tuua lähemale ka meie keskuse külastajatele. Sukeldumine on põnev sportlik harrastus, mis ei nõua suurt füüsilist pingutust ega erilist osavust, küll aga lõõgastab, maandab pingeid ja pakub uskumatuid seikusi.

Sukeldumisega/snorgeldamisega seotud teenused on:

  • Proovisukeldumine (algajatele) ja snorgeldamine
  • Sukeldumiskoolitused ja kursused
  • Varustuse rent, giiditeenus, sukeldumisparve rent litsentsiga sukeldujatele
  • Ühised sukeldumisväljasõidud
  • Laste sukeldumisringid “Hülgepojad” lastele vanuses 10-15 a.

Rummu karjäärijärve põhjas asub omamoodi veealune muuseum, mis pakub võimsaid elamusi sukeldujatele. Maa pealt vaadates pole aimugi, milliseid saladused vetesügavustes peituvad. Veepõhas on mitmed hooned ja garaažid, mis kuulusid varasemalt vanglale ja kaevanduse territooriumile, ning ka erinevaid masinaid ja kaevandamiseks kasutatud seadmed. Varasemalt ali järvepõhjas ka vana võimas ekskavaator, mis aga mõned aastad tagasi järvest välja toodi. Alles on siiski veel puurmasin. Järvepõhjas huvipakkuvaid asju rohkelt. Omamoodi vaatamisväärsuseks on loomulikult ka püstloodis langevad veealused kaljuseinad.

Loe edasi

parvsaun-pais-2

Parvsaun, talvesaunad, kümblustünnid

Meie parvsaun koos ujuva terrassiga sobib hästi meeldejäävate saunapidude ja koosviibimiste korraldamiseks. Ujuvsaunas on avar leiliruum ja eesruum riiete vahetamiseks, lisaks on saunaga ühendatud ujuv terrass, kus istekohti kuni 25 külalisele- üheskoos moodustavad need ruumid ainulaadse ja erilise veepealse peokoha.
Kuumast leiliruumist saab hüpata otse karastavasse järve ning peale saunatamist on hea nautida õhtut ujuvterrassil.
Saun on kasutusel ka talvel, mil on eriti mõnus tähistavea all kuumas kümblustünnis õhtut nautida ja vahelduseks end jääauku kasta.

 

Loe edasi

800400tunn

Veepelased tünnikämpingud ja vagunkämpingud (elamusööbimine)

Paekalda Puhkekeskuses on ainulaadne võimalus majutuda veepealses kämpingus. Tünnikämpingud on sobilikud vaikseks ja rahulikuks koosviibimiseks.
Kämpinguid on kokku 5 ning iga majake mahutab 2 täiskasvanud ja 1 lapse. Kämpingul on väike terrass kahe istekohaga ning kaldal metsatukas ka grillimiskohakesed õhtueine valmistamiseks ja lõkke tegemiseks.
Kämpingu otsasein on valmistatud klaasist, mis annab külalistele tunde, justkui ööbiksid nad keset loodust. Sealt avaneb imeline vaade järvele ja õhtusele päikeseloojangule.
Ideaalne peatuskoht matkalistele, peredele ja loodushuvilistele ning neile, kes otsivad uusi elamusi.

Idee- kuna asume Tallinnale niivõrd lähedal ning hommikul meie juurest tööle sõita ei ole probleem, siis miks mitte lubada endale üks lõõgastav teistmoodi öö ka töönädala keskel?

Loe edasi

Vaata ka lisaks

Võta ühendust