Parvsaun, talvesaunad, veepealne elamusmajutus

Parvsaun, talvesaunad, veepealne elamusmajutus

Elamused, mida mujalt ei leia!

DJI_0366-min

Parvsaun ja ujuv terrass

Meie parvsaun koos ujuva terrassiga sobib hästi meeldejäävate saunapidude ja koosviibimiste korraldamiseks. Ujuvsaunas on avar leiliruum ja eesruum riiete vahetamiseks, lisaks on saunaga ühendatud ujuv terrass, kus istekohti kuni 25  külalisele- üheskoos moodustavad need ruumid ainulaadse ja erilise veepealse peokoha. Kuumast leiliruumist saab hüpata otse karastavasse järve ning peale saunatamist on hea nautida  õhtut ujuvterrassil. Kompleksi juurde saab rentida ka ujuvplatvormil asuva suure köetava mullikümblustünni.

Saun ja kümblustünn on kasutatav ka talvel, mil olenevalt ilmataadi tujudest saab peale leili hüpata kas mõnusasse külma vette või ronida suisa jääauku.

Sauna saab rentida nii lühiajaliselt kui terveks päevaks-õhtuks ning juurde on võimalik broneerida ka majutus ning lisateenused.  Eriti hästi sobivad sauna juurde suveõhtusse  SUP-lauad, millega tuulevaiksel õhtul loojangut nautida, talvisel ajal tasub aga enne või peale sauna ette võtta üks mõnuis avastusretk elektriliste Fatbike ratastega, mis läbivad ka kõige paksema lume.

Parvsaunakompleks sobib hästi:

 • väiksema seltskonna (kuni 25 in) suve- ja talvepäevadeks
 • meeskonna- ja firmasündmusteks
 • tüdrukuteõhtuks  ja poissmeestepeoks
 • sünnipäevadeks
 • kokkutulekuteks

Küsi pakkumist

20617105_562744377183186_4139602386655273515_o(1)

Elamusööbimine veepealses kämpingus

Ööbi keset vett! Paekaldas on ainulaadne võimalus majutuda veepealses kämpingus. Tünnikämpingud asuvad Paekalda Puhkekeskuse põhikompleksi poolel, kuid neid saab broneerida ka Seikluskeskuse kaudu registreerimiseks avatud kuupäevadele. Tünnid on sobilikud vaikseks ja rahulikuks koosviibimiseks, pidutsemiseks need ei sobi.

Kämpinguid on kokku 5 ning iga majake mahutab 2 täiskasvantd ja 1 lapse. Kämpingul on ees väike terrass kahe istekohaga ning kaldal metsatukas ka grillimiskohakesed õhtueine valmistamiseks ja lõkke tegemiseks. Kämpingu otsasein on valmistatud klaasist, mis annab külalistele tunde, justkui ööbiksid nad keset loodust. Sealt avaneb imeline vaade järvele ja õhtusele päikeseloojangule.
Ideaalne peatuskoht matkalistele, peredele ja loodushuvilistele ning neile, kes otsivad põnevaid elamusi.

Idee- kuna asume Tallinnale niivõrd lähedal ning hommikul meie juurest tööle sõita ei ole probleem, siis miks mitte lubada endale üks lõõgastav teistmoodi öö ka töönädala keskel?

 

Broneeri kohe

vagun

Majutus vagunkämpingu kupees

Ideaalne peatuspaik matkalistele! Paekaldas on ainulaadne võimalus majutuda põnevates, järve kaldal asuvates kämpingvagunites. Toad on ehitatud kupeedena ning igas toas on narivoodites kuni 4 kohta.

Kokku on kahe vagunis 28 voodikohta.  Vagunid on sobivaks peatuskohaks matkalistele, peredele ja loodushuvilistele ning neile, kes otsivad uusi elamusi. Samuti sobivad need hästi parvsaunakompleksi külalistele, kes soovivad end peale mõnusat saunapidu välja puhata.

Tegemist on lihtsa elamusmajutusega looduse rüpes . Väljas on olemas dušširuumid ja tualetid.

 

 

Broneeri kohe

Promoty-21-min

Pidu suurel parvel

Pidu suurel parvel– mis võiks olla vägevam, kui üks meeleolukas aktiivne sündmus keset Rummu karjääri?

Parvlaev “Paekaldat” saab tellida gruppidele omal valitud ajal nii erapidude kui firmaürituste tarbeks- see on suurepärane võimalus teha midagi erilist  veetmaks vaba õhkkonnaga sündmust kolleegide ja sõpradega. Sobime hästi:

 • suvepäevadeks
 • meeskonna- ja firmasündmusteks
 • tüdrukuteõhtuks  ja poissmeestepeoks
 • sünnipäevadeks
 • kokkutulekuteks
 • klassiekskursioonideks

Mida parvel teha saab:

 • Lõbusõit, chill, SUP, rafting, Tuhamäe ranna külastus, ujumine, snorgeldamine, sukeldumine

Näidishinnad  väljasõidul:

 • tunnine lõbusõit järvel 10 eur/in
 • 2,5 h parvesõit + rafting 20 eur/in
 • 2,5 h parvesõit + SUP 25 eur/in
 • Miinimumhind 2.5 h  privaatväljasõidul suure parvega ja erinevate veetegevustega (SUP ja rafting) 400 eurot, lisatund 100 eurot.
 • Miinimumhind tunisel privaatlõbusõidul suure parvega  300 eur, väikese parvega 150 eur.

Peoparvele lisaks saab broneerida parvsauna koos päikeseterrassiga, kümblustünni ja majutuse vagunkämpingutes, lisainfot leiate vastavatelt alalehelt.

Küsi pakkumist

Vaata ka lisaks

Võta ühendust