Matkad, ekskursioonid, aktiivsed tegevused Rummul

 Matkad, ekskursioonid, aktiivsed tegevused Rummul

Korraldame Sinu sündmuse värskes õhus

 

0H3A5509-38-min(1)

E-Bike matkad ja ekskursioonid

Korraldame Sulle põneva ja meeldejääva elektrirattamatka. Sõit elektrimootori jõul liikuva Fatbike ratta/tõukerattaga  on jõukohane kõigile- suurema osa tööst teeb ära vaikne elektrimootor ja matkaline saab oma energia suunata ümbruse avastamisele. 

Rummu piirkonna elektrirattamatkade valik on:

 • E-Bike matk   Rummu karjääri, Murru vangla Padise kloostri radadel
 • E-Bike matk    koos ekskursiooniga Murru vanglas
 • E-Bike matk    koos ekskursiooniga ajaloolises Padise kloostris

Lisavõimalused:

 • Kõiki matkasid saab tellida ka pimedal ajal (lisame ratastele lambid ja ekskursioonidele laternavalguse)
 • Toitlustus
 • Saunad ja kümblustünnid
 • Seminari- ja peoruumid
 • Majutus
  Broneeri
  Vaata kalendrit Hinnakiri

Matkade käigus kulgeme ümber Rummu karjääri looklevatel matkaradadel, külastame  Rummu ja Padise ainulaadseid ja erilisi paikasid ning vahepeatusena saab külastada ka kuulsat Rummu Tuhamäge ning vanglamüüride piirkonda. Osadel matkadel teeme ka põneva ekskursiooni Murru vangla vanades hoonetes. Täpsema matkakirjelduse saadame osalejatele eraldi.

Kui soovid broneerida matka oma seltskonnale sobival ajal, võta meiega ühendust ning leiame sobiva aja. Kui aga ise piisavalt suurt gruppi ei leia, kuid sooviks siiski vahvast seiklusest osa saada, siis registreeri end meie plaanilisele matkale.  Lisainfot plaaniliste tegevuste kohta leiad  meie kalendrist.

20191204_011549-min

Matkad ja ekskursioonid laternavalgel

Rummu karjääri ümbritsevad rajad on ideaalsed korraldamaks üks  põnev matk, kus õhtuhämarusele lisab valgust salapärane laternakuma.
Valik on järgnev:

 • Matk laternavalgel Rummu karjääri radadel koos Tuhamäe külastusega (retk ümber järve)
 • Matk laternavalgel koos ekskursiooniga Murru vanglas
 • E-Bike matk Rummule  koos ekskursiooniga laternavalgel Murru vanglas
 • E-Bike matk Padisele koos ekskursiooniga laternavalgel Padise kloostris

Lisavõimalused:

 • Toitlustus
 • Saunad ja kümblustünnid
 • Seminari- ja peoruumid
 • Majutus

Broneeri Vaata kalendrit Hinnakiri

Matka käigus seikleme olenevalt valitud rajast mööda Rummu karjääri kallast kulgevaltel matkaradadel, Rummu Tuhamäge ning vanglamüüride piirkonnas. Osadel matkadel teeme laternavalgel ka põneva ekskursiooni Murru vangla vanades hoonetes või ajaloolises Padise kloostris.

Valgustatud matkad sobivad hästi pimedamatesse sügis-talvistesse õhtupoolikutesse. Laternakuma annab niigi salapärasele vanale kaevandus- ja vanglapiirkonnale juurde erilise müstilise ilme ning kõik paistab hoopis teisiti, kui päevasel ajal. Kui soovid broneerida matka oma seltskonnale sobival ajal, võta meiega ühendust ning leiame sobiva aja. Kui aga ise piisavalt suurt gruppi ei leia, kuid sooviks siiski vahvast seiklusest osa saada, siis registreeri end meie plaanilisele matkale.  Lisainfot plaaniliste tegevuste kohta leiad  meie kalendrist.

20201015_194150

Valgustatud veematkad parve ja paatidega

Viime teid õhtuhämaruses avastama Rummu karjääri vetesügavusi valgustatud põhjaga mootorparvega ja/või kummiraftidega.  Valikus on järgmised paketid:

 • Valgustatud veematk Rummu karjääris mootorparvega (tuur järvel)
 • Valgustatud veematk Rummu karjääris kummiraftidega

Broneeri Vaata kalendrit Hinnakiri

 • Valgustatud veematk Rummu karjääris mootorparvega (tuur järvel)

See väljasõit sobib ideaalselt kõigile, kes soovivad veeta tunnikese tutvudes öise Rummu karjääriga  veepealt vaadates. Parvel saab end mugavalt sisse seada ning nautida vaateid samal ajal,  kui parv sõidab järvele ringi peale. Valgustuse abil näeme järve hoopis teisest küljest, kui päevasel ajal harjunud oleme.  Sõidu kestuseks on ca 1-1,5 h tund. See väljasõit sobib hästi ka lastele.

 • Valgustatud veematk Rummu karjääris kummiraftidega

See matk sobib igas vanuses täiskasvanutele ja lastele alates 7 a. Matka käigus kulgeme valgustatud põhjaga kummiraftides ööpimeduses vaikselt mööda Rummu Karjääri ja teeme tutvust veealuste vanglavaremete, uppunud metsa ja muu põnevaga, mis vetesügavuses peitub.   Selle sõidu kestuseks on ca  2 h

DSC07271-min(1)

SUP-lauad (varustuse rent ja matkad)

Paekaldas on suur SUP-lauapark, kus kasutusel stabiilsed, parima kvaliteediga RedPaddle aerusurfilauad, millega üle Rummu liuelda on puhas rõõm. SUP- teenuste valik on järgnev:

 • SUP- laua rent
 • XL hiigelSUP-i rent (6 inimest)
 • SUP-matk Rummu Karjääris koos parvesõiduga
 • SUP-matk Rummu Karjääris Tuhamäe külastusega
 • SUP-matk Rummu Karjääris Tuhamäe koos ekskursiooniga Murru vanglas Broneeri Vaata kalendrit Hinnakiri

Saab rentida varustuse ja minna avastama Rummu karjääri põnevaid paikasid, Murru vangla veealuseid varemeid ja Tuhamäge. Korraldame ka erineva ülesehitusega veematkasid Rummu karjääril, kus kulgetakse üle veealuse maailma ning vahepeatusena saab külastada ka kuulsat Rummu Tuhamäge ning vanglamüüride piirkonda. Osadel matkadel teeme ka põneva ekskursiooni Murru vangla vanades hoonetes. SUP-lauasõit on lõõgastav tegevus, mis peale kerget harjutamist on jõukohane enamusele. Meil on selle tegevuse harrastamiseks 15 tavalist ühekohalist lauda ning kaks suurt XXL-lauda, millele mahub korraga ka terve perekond. Kui soovid broneerida matka oma seltskonnale sobival ajal, võta meiega ühendust ning leiame sobiva aja. Kui aga ise piisavalt suurt gruppi ei leia, kuid sooviks siiski vahvast matkast osa saada, siis registreeri end meie plaanilisele matkale.  Lisainfot plaaniliste tegevuste kohta leiad  meie kalendrist.

0548_TIMEMEDIA.EE-min

Kanuud (rent ja matkad)

Paekaldas on 5 kanuud,  mis mahutavad kokku kuni 15 inimest. Kanuudega on ülimugav minna seiklema RummuKarjääri veealuste vanglavaremete juurde.  Valikus on järgnevad teenused:

 • Kanuurent
 • Kanuumatk Rummu karjääris koos Tuhamäe külastusega
 • Kanuumatk Rummu karjääris  koos ekskursiooniga Murru vanglas
  Broneeri  Vaata kalendrit Hinnakiri

Varustust saab iseseisvalt rentida ning minna avastama Rummu karjääri põnevaid paikasid, Murru vangla veealuseid varemeid ja Tuhamäge. Iga sõiduvahendiga tuleb kaasa päästevest, SUP-laudadele saab juurde rentida ka kalipsod. Meie varustuse rendi hinna sisse kuulub juba ka Tuhamäe ja veealuste varemete piirkonna külastustasu. Korraldame ka erineva ülesehitusega kanuumatkasid Rummu karjääril, kus kulgetakse üle veealuse maailma ning vahepeatusena saab külastada ka kuulsat Rummu tuhamäge ning vanglamüüride piirkonda. Osadel matkadel teeme põneva ekskursiooni ka Murru vangla vanades hoonetes. Kui soovid broneerida matka oma seltskonnale sobival ajal, võta meiega ühendust ning leiame sobiva aja. Kui aga ise piisavalt suurt gruppi ei leia, kuid sooviks siiski vahvast matkast osa saada, siis registreeri end meie plaanilisele matkale. Lisainfot plaaniliste tegevuste  kohta leiad  meie kalendrist.

0714_TIMEMEDIA.EE-min

Raftid (rent ja matkad)

Rafting on mõnusalt sportlik ning vedi ka meeskonnatööd harjutav tegevus.  Paekaldas on mugavates rafting-paatides kohti kuni 60 matkalisele. Valikus on järgnevad teenused:

 • Raftirent (4- 6 in ühes paadis)
 • Raftimatk Rummu karjääris koos parvesõiduga
 • Raftimatk Rummu karjääris koos Tuhamäe külastusega
 • Raftimatk Rummu karjääris koos ekskursiooniga Murru vanglas

 Broneeri Vaata kalendrit Hinnakiri

Varustust saab iseseisvalt rentida ning minna avastama Rummu karjääri põnevaid paikasid, Murru vangla veealuseid varemeid ja Tuhamäge. Iga sõiduvahendiga tuleb kaasa päästevest, SUP-laudadele saab juurde rentida ka kalipsod. Meie varustuse rendi hinna sisse kuulub juba ka Tuhamäe ja veealuste varemete piirkonna külastustasu. Korraldame ka erineva ülesehitusega raftimatkasid Rummu karjääril, kus kulgetakse üle veealuse maailma ning vahepeatusena saab külastada ka kuulsat Rummu Tuhamäge ning vanglamüüride piirkonda. Osadel matkadel teeme ka põneva ekskursiooni Murru vangla vanades hoonetes.Kui soovid broneerida matka oma seltskonnale sobival ajal, võta meiega ühendust ning leiame sobiva aja. Kui aga ise piisavalt suurt gruppi ei leia, kuid sooviks siiski vahvast matkast osa saada, siis registreeri end meie plaanilisele matkale. Lisainfot plaaniliste tegevuste kohta leiad  meie kalendrist.

DSC07271-min(2)(1)

Parvematkad Rummu karjääris

Viime teid Paekalda parvedega mõnusatele väljasõitudele  Rummu Karjääri põnevatesse paikadesse. Toimuvad plaanilised väljasõidud, kuhu saab broneerida kohti.  valikus on järgmised paketid:

 • Parveretk Rummu karjääris, 1 h (tuur järvel)
 • Parveretk Rummu karjääris, sh Tuhamäe ja vanglavaremete külastus rafti või SUP-lauaga, 2,5 h
 • Parveretk tõsisemale veespordihuvilisele  (proovisukeldumine, sukeldumine, snorgeldamine) 3 h
 • Õhtused piknikuväljasõidud
  Boneeri 
  Vaata kalendrit Hinnakiri
 • Parveretk Rummu karjääris, 1 h (tuur järvel)

See väljasõit sobib ideaalselt kõigile, kes soovivad veeta tunnikese tutvudes Rummu karjääriga veepealt vaadates. Parvel saab end mugavalt sisse seada, kostitada end suupistete ja jookidega ning nautida vaateid samal ajal,  kui parv sõidab järvele ringi peale.  Sõidu kestuseks on ca 1 tund. See väljasõit sobib hästi ka lastele.

 • Parveretk Rummu karjääris, Tuhamäe ja vanglavaremete külastus rafti või SUP-lauaga 2,5 h

Sellel väljasõidul teeme lisaks lõbusõidule ka peatuse Tuhamäe ja vanade vanglavaremete piirkonnas ning seal saate veeta tunnikese, mille sisustame vastavalt tellitud paketile- saab lihtsalt parvel mõnuleda või sõita raftide või SUP-laudadega varemete vahel, võimalus ka randuda ja  ronida Tuhamäe tippu imelist vaadet nautima. Selle sõidu kestuseks on ca  2,5 h

 • Parveretk tõsisemale veespordihuvilisele  (proovisukeldumine, sukeldumine, snorgeldamine) 3 h

See on meie plaaniliste parveretkede kõige pikem ja sportlikum variant.  Põhirõhk on nendel sõitudel sukledumisel ja proovisukeldumistel. Muidugi saab aga ka nendele sõitudele minna kaasa lihtsalt pikutama, snorgeldama, SUP-iga sõitma ja Tuhamäge külastama. Selle sõidu kestus on ca 3  h ning ankrupaigas veedetakse sellest ca 2 h. Plaanilised parveväljasõidud toimuvad kindlatel kuupäevadel vastavalt kalendris välja kuulutatud aegadele. Koguneme Paekalda seikluskeskuse territooriumil pool tundi enne  väljumist.  Väljasõidud toimuvad olenevalt osalejate arvust kas siis suure või väikese parvega.

Vaata ka lisaks

Võta ühendust