Seiklused gruppidele

Firmaüritused, suvepäevad ja aktiivsed tegevused gruppidele

Avastame koos Rummu veealust ja maapealset maailma

Tutvu võimalustega

IMAG0006-min

Parvsaunakompleks

Meil on hea meel tutvustada Paekalda Veespordi- ja Seikluske uut parvsaunakompleksi, mis on valmis külalisi vastu võtma alates 2019. aasta suvest.
Kompleksi kuulub:

 • ruumikas parvsaun
 • veepeal paiknev varjualusega ujuvterrass
 • 28 majutuskohta kaldal asuvates kämpinguvagunite kupeedes

Üheskoos moodustavad need ruumid ainulaadse ja uudse veepealse peokoha. Kuumast leiliruumist saab hüpata otse karastavasse järve ning peale saunatamist on hea nautida  õhtut veepealses terrassitelgis.  Kaldale on külaliste jaoks rajatud ka elamusööbimise stiilis  majutuskohad, mis paiknevad vagun-kämpingutes ning oma olemuselt meenutavad lihtsaid rongi kupeesid. Parvsaunakompleks sobib kuni 30 külalisega sündmuse võõrustamiseks (sh 28 majutuskohta)  ning seda saab rentida nii ühepäevase kui ka ööbimisega sündmuse jaoks.
Kõrvalasuva Paekalda Puhkekeskuse külalistel on võimalik Seikluskeskuse parvsaunakompleksi  rentida põhikompleksile lisaks.

Küsi pakkumist

20160921_122024

Parvlaev "Paekalda" privaatne rent

Kui teil on koos suurem grupp ning soovite ainult  oma seltskonnaga tulla  Paekaldasse seiklema just teile sobival ajal , siis saame teile korraldada privaatse veespordiväljasõidu  meie parvlaevaga “Paekalda”.  See on suurepärane võimalus veetmaks vaba õhkkonnaga sündmust kolleegide ja sõpradega.
Parvlaev sobib hästi:

 • klassiekskursioonideks
 • suvepäevadeks
 • meeskonnasündmusteks
 • kokkutulekuteks
 • sünnipäevadeks

Privaatrendi puhul saab valida samade võimaluste vahel, mis plaanilistelgi väljasõitudel:

 • Parvesõit kaasreisijana -15 eurot
 • Parvesõit + aerusurf 25 eurot
 • Parvesõit+ snorgeldamine+  aerusurf 40 eurot
 • Parvesõit + sukeldumine+  snorgeldamine+ aerusurf 75 eurot

Väljasõit kestab orienteeruvalt 3 tundi ning lisaks lõbusõidule saab tegeleda siis vastavalt paketile snorgeldamise, SUP-lauasõitu, sukeldumisega . Retke juurde kuulub ka salapärase Tuhamäe ja veealuse vanglapiirkonna külastamine.

Küsi pakkumist

FullSizeRender-min

SUP-matkad (aerusurf)

SUP-lauasõit on lõõgastav tegevus, mis peale kerget harjutamist on jõukohane enamusele. Paekalda Veespordi- ja Seikluskeskuses on uus SUP-lauapark, kus kasutusel kõige stabiilsemad ja jäigemad, parima kvaliteediga lauad. Meil on 15 tavalist ühekohalist lauda ning kaks suurt XXL-lauda, millele mahub korraga terve perekond. Korraldame laudadega matkasid Rummu karjääril- kulgeme üle veealuse maailma ning  külastame vahepeatusena ka kuulsat Rummu tuhamäge ning vanglamüüride piirkonda. Kui soovid broneerida matka oma seltskonnale sobival ajal, võta meiega ühendust ning leiame sobiva aja.

Küsi pakkumist

0548_TIMEMEDIA.EE-min

Kanuumatkad

Paekalda Veespordi- ja Seikluskeskuses on 5 kanuud, mis mahutavad kokku kuni 15 inimest. Nendega on võimalik minna kanuumatkale Rummu karjääril, kus  kulgetakse üle veealuse maailma ja  vahepeatusena saab külastada ka kuulsat Rummu tuhamäge ning vanglamüüride piirkonda.
Kui soovid broneerida matka oma seltskonnale sobival ajal, võta meiega ühendust ning leiame sobiva aja.

Küsi pakkumist

0714_TIMEMEDIA.EE-min

Raftimatkad

Kummiraftidega sõitmine on mõnusalt sportlik ning vedi ka meeskonnatööd harjutav tegevus. Paekalda Veespordi- ja Seikluskeskuses on kokku 10 uut mugavat rafting-paati, milles kohti kokku 60 matkalisele. Raftidega saab korraldada veematkasid Rummu karjääril kus kulgetakse üle veealuse maailma ja vahepeatusena saab külastada ka kuulsat Rummu tuhamäge ning vanglamüüride piirkonda. Kui soovid broneerida matka oma seltskonnale sobival ajal, võta meiega ühendust ning leiame sobiva aja.

Küsi pakkumist

Vaata ka lisaks

Võta ühendust