Veepealsed tünnikämpingud, vagunkämpingud

Veepealsed tünnikämpingud, vagunkämpingud

Elamus, millest sa ei saa loobuda!

20617105_562744377183186_4139602386655273515_o

Elamusööbimine

Ööbi keset vett! Paekaldas on ainulaadne võimalus majutuda veepealses kämpingus. Tünnikämpingud asuvad Paekalda Puhkekeskuse põhikompleksi poolel, kuid neid saab broneerida ka Seikluskeskuse kaudu registreerimiseks avatud kuupäevadele. Tünnid on sobilikud vaikseks ja rahulikuks koosviibimiseks, pidutsemiseks need ei sobi.

Kämpinguid on kokku 5 ning iga majake mahutab 2 täiskasvantd ja 1 lapse. Kämpingul on ees väike terrass kahe istekohaga ning kaldal metsatukas ka grillimiskohakesed õhtueine valmistamiseks ja lõkke tegemiseks. Kämpingu otsasein on valmistatud klaasist, mis annab külalistele tunde, justkui ööbiksid nad keset loodust. Sealt avaneb imeline vaade järvele ja õhtusele päikeseloojangule.
Ideaalne peatuskoht matkalistele, peredele ja loodushuvilistele ning neile, kes otsivad põnevaid elamusi.

Idee- kuna asume Tallinnale niivõrd lähedal ning hommikul meie juurest tööle sõita ei ole probleem, siis miks mitte lubada endale üks lõõgastav teistmoodi öö ka töönädala keskel?

vagun

Majutus kämpingvagunite kupees

Ideaalne peatuspaik matkalistele! Paekaldas on ainulaadne võimalus majutuda põnevates, järve kaldal asuvates kämpingvagunites. Toad on ehitatud kupeedena ning igas toas on narivoodites kuni 4 kohta.

Kokku on kahe vagunis 28 voodikohta.  Vagunid on sobivaks peatuskohaks matkalistele, peredele ja loodushuvilistele ning neile, kes otsivad uusi elamusi. Samuti sobivad need hästi parvsaunakompleksi külalistele, kes soovivad end peale mõnusat saunapidu välja puhata.

Tegemist on lihtsa elamusmajutusega looduse rüpes . Vannitubasid ei ole,  kuid õues on olemas tualett ja välikraanikauss.

Vaata ka lisaks

Võta ühendust