Parvsaun, vagunkämpingud ja elamusööbimine veepealses tünnikämpingus

Parvsaun, vagunkämpingud ja elamusööbimine veepealses tünnikämpingus

Elamus, millest sa ei saa loobuda!

Tutvu võimalustega

IMAG0007-min

Majutus kämpingvagunite kupees

Ideaalne peatuspaik matkalistele! Paekaldas on ainulaadne võimalus majutuda põnevates, järve kaldal asuvates kämpingvagunites. Toad on ehitatud kupeedena ning igas toas kuni 4 kohta narivoodites.

  • Voodikoha hind kupees 20 eurot, voodipesu sisaldub hinnas.

Kokku on kahe vagunis 28 voodikohta.  Vagunid on sobivaks peatuskohaks matkalistele, peredele ja loodushuvilistele ning neile, kes otsivad uusi elamusi. Tegemist on ilma mugavusteta elamusmajutusega looduse rüpes .

20617105_562744377183186_4139602386655273515_o

Elamusööbimine

Ööbi keset vett! Paekaldas on ainulaadne võimalus majutuda veepealses kämpingus. Tünnikämpingud asuvad Paekalda Puhkekeskuse põhikompleksi poolel, kuid neid saab broneerida ka Seikluskeskuse kaudu registreerimiseks avatud kuupäevadele. Tünnid on sobilikud vaikseks ja rahulikuks koosviibimiseks.

  • Ühe kämpingu hind 60 eurot

Kämpinguid on kokku 5 ning iga majake mahutab 2 täiskasvanud ja 1. Kämpingul on väike terrass kahe istekohaga ning kaldal metsatukas ka grillimiskohakesed õhtueine valmistamiseks ja lõkke tegemiseks. Kämpingu otsasein on valmistatud klaasist, mis annab külalistele tunde, justkui ööbiksid nad keset loodust. Sealt avaneb imeline vaade järvele ja õhtusele päikeseloojangule.
Ideaalne peatuskoht matkalistele, peredele ja loodushuvilistele ning neile, kes otsivad uusi elamusi.

Idee- kuna asume Tallinnale niivõrd lähedal ning hommikul meie juurest tööle sõita ei ole probleem, siis miks mitte lubada endale üks lõõgastav teistmoodi öö ka töönädala keskel?

_MG_8719-min

Parvsaun

Parvsaun on Paeklada uusim saunamajake. Tegelikult on see lausa nii uus, et hetkel seda alles ehitatakse usinasti.    Küll aga suveks valmis ta saab ning hakkab pakkuma mõnusat täiendust Paekalda Veespordi- ja Seikluskeskuse teenustevalikule.  Parvsaun sobib eelkõige gruppidele , kes soovivad veeta seiklusrikkaid tegevusi täis päeva Rummu järvelk ning õhtul nautida kuuma sauna, karastavat järvevett ning  mõnusat koosviibimiskohta.

Hinnad:

  • parvsaunakompleksi päevane rent (kuni 23.00) ilma majutuseta 450 eurot
  • parvsaunakompleksi rent koos majutusega vagunkämpingutes  (kuni 28 kohta) 750 eurot
  • parvsauna rent 3 tunniks 150 eurot või 15 eurot/inimene. Iga järgnev tund 50 eurot

Vaata ka lisaks

Võta ühendust