Teenused

Meie pakutavad teenused

Meie teenustevalikusse kuulub  majutus, seminariruumide ja puhkemajade rent, suvepäevade korraldamine, elamusööbimine, toitlustus ja palju põnevaid aktiivseid tegevusi

Meie teenused

DJI_0219-min

Majutus ja hooned

Paekaldas on palju erinevaid hooneid majutuseks ja peoruumideks. Majutuskoht kokku on suvehooajal 63-71 (mõned voodid on kahekohalised). Kompleksi kuulub suur, otse järve kaldal asuv  Paadikuuri peo- ja seminarisaal koos terrassiga, suure saunaga Järvemaja,  3 Kalurimaja, 2 Jahimaja, 5 veepealset tünnikämpingut.
Meie palkmajades on olemas puuküttega saunad, duššid, WC-d,  köök koos vajaliku tehnikaga. Järvemajas on kaminasaal, mis sobilik kuni 30 inimesega seltskonnale, Jahimajades kaminaruum väiksemale seltskonnale. Kõige suuremad seltskonnad saavad pidutseda Paadikuuris. Meie ruumid sobivad hästi nii sünnipäevalaua katmiseks kui ka firma talvepäevade, suvepäevade, seminaride ja koolituste läbiviimiseks.

Loe edasi

Seminarid ja koolitused

Seminar metsikus looduses- kõige paremad mõtted tulevad Paekaldas!
Meie juures on ideaalne võimalus pidada nii suuremaid kui väiksemaid ärikohtumisi, seminare, konverentse, koolitusi.
Suuremate seminaride jaoks on meil olemas vajaliku tehnikaga avar järvevaatega Seminariait. Seal on olemas internet, projektor, ekraan, kõlarid, mugavad pehme seljatoega seminaritoolid. Toitlustust saame pakkuda nii samas ruumis (mugav kohvipausidepuhul) kui ka kõrvalasuvas Järvemajas.
Väiksemaid seminare saab läbi viia Järvemajas. Järvemaja seminariruum on samuti  vaatega järvele ning varustatud vajaliku tehnikaga. See sobib kasutamiseks kuni 25 osalejaga seminaride puhul.

Loe edasi

_MG_0221

Suvepäevad ja talvepäevad

Paekalda on ideaalne koht sündmuste korraldamiseks- meie ruumid sobivad nii väiksemateks koosviibimisteks  kui ka  suurteks kokkutulekuteks ja ettevõtte suvepäevadeks, talvepäevadeks.
Sündmuse kujundame täpselt Teie soovidele vastavaks. Lisaks privaatsele looduskaunile asukohale kristallselge veega järve ääres pakume teile sukeldumist, snorgeldamist,  veematkasid Tuhamäe juurde, kanuu- ja paadisõitu, parvesõitu, rattamatkasid, meeskonnamänge ja mitmeid teisi aktiivseid tegevusi. Loomulikult saate nautida ka mõnusat kuuma leili (ning leiliruumist otse jahutavasse järve hüppamist)
Pakume külalistele mitmekesist menüüd, kõik road on valmistatud personaalselt vastavalt tellimusele ja ainult kvaliteetsest toorainest. Väga menukas on meie suvine grillmenüü. Kõrvale pakume lisaks karastusjookidele jahutavat vaadiõlut- ja siidrit.
Oleme igati abiks ürituse planeerimisel ja teostamisel. Teie poolt idee –  meie poolt teostus.

Loe edasi

Preparing food on campfire in wild camping

Toitlustus

Pakume oma külalistele vaid parimaid sööke ning häid jooke.
Toitlustust pakume gruppidele alates 10 inimesest ning pakume kõike alates hommikusöökidest kuni pidulike õhtuste külmlauapakettideni. Suvehooajal on menukaimad on meie elaval tulel otse kliendi silme all valmistatavad grillroad, talvel pakume mõnusaid ahjuroogasid ning tubasel söegrillil valmistatud praade.
Serveerimine on marmiitides või vaagnatel olenevalt sündmuse iseloomust ning kliendi eelistustest.

Loe edasi

Aktiivsed tegevused

Paekalda pakub aktiivseid tegevusi ja ajaveetmisvõimalusi igale maitsele. Kahtlemata on menukaimad meie veega seotud tegevused nagu sukeldumine, snorgeldamine ja veematkad erinevate veesõidukitega, kuna asume ju otse kauni Rummu järve kaldal. Samas on suur valik ka maapealseid tegevusi ja huvitavaid meisterdamise töötubasid, millega meil aset leidvaid sündmusi sisustada. Õhtuse peo sisukamaks muutmiskes pakume lõunamaiste rütmidega diskot ning lõbusaid tantsutunde.

Loe edasi

_MG_8364

Elamusööbimine veepealsetes kämpingutes

Paekalda Puhkekeskuses on ainulaadne võimalus majutuda veepealses kämpingus.
Kämpinguid on kokku 5 ning iga majake mahutab 2-3 inimest.Kämpingul on väike terrass kahe istekohaga.
Otsasein on valmistatud klaasist, mis annab külalistele tunde, justkui ööbiksid nad keset loodust. Sealt avaneb imeline vaade järvele ja õhtusele päikeseloojangule. Ideaalne peatuskoht matkalistele ning neile, kes otsivad veidi põnevust.

Loe edasi

Võta ühendust