Accommodation and houses

In Paekalda we find suitable rooms for every group!

We have large party halls, unique water barrels, cozy sauna houses – something for everyone

Majutus ja hooned

majad

Lakehouse

Lakehouse is meant for up to 30 people. The house is located directly by the lake, 20 meters from the shore and offers wonderful lake views. There is also a spacious terrace to enjoy summer evenings. In the Lakehouse is everything you need for a pleasent stay- in addition to the large fireplace room, there is a kitchen with fridge, dishes, stove and oven. The house has also a toilet, spacious wood-heated sauna with shower and hall for up to 10 people and a large terrace. On the second floor there is a sleeping room with six beds for tires saunapeople. The rest of the guests will be accommodated in the smaller houses of our centre with no extra charge. Fireplace hall is suitable for birthdays and smaller company seminars and trainings.

Jahikas

Hunter Houses

There are two Hunter Houses in Paekalda Holiday Centre. They are exactly the same from the outside, slightly different from the inside. First Hunter House is well suited for a family or a small group of  friends, who want to spend a peaceful holiday in a private comfortable house right on the shore of the lake (up to 7 people). This house sauna is only a few dozen meters from floating bridge, from which you can jump into the cool water after hot sauna.

Jahimaja nr 2 saali mahutavus on kuni 12 inimest (seal sees suurem laud, kui teises Jahimajas) ning see sobib hästi väiksema sünnipäeva või siis sõpradega saunaõhtu korraldamiseks. Maja asub järvest ja paadisillast kõigest 50 meetri kaugusel- ka sealt jõuab kenasti järvevette enne, kui saunakuumus jõuab jahtuda.  Magamiskohti on selles majas 7+1 ning maja kõrval asub väike kämpingmaja veel 4 ööbimiskohaga.

Jahimajade esimesel korrusel asub kööginurk, kaminaga elutuba. puuküttega saun, WC, duširuum ja väike magamiskamber laiema voodiga. Teisel korrusel asub 6 voodit ning avar rõdu.

Terrass

Seminar/partyhall with terrace

Paekalda suurimaks hooneks on Paadikuuri peo- ja seminarisaal koos suveterrassi ja väliköögiga. See hoonetekompleks asub otse järve ääres, terrass 5 meetrit kaldast.
Maja sobib nii seminaride ja koolituste korraldamiseks kui ka suvepäevade ja muude suuremate pidude läbiviimiseks.

Siseruum on varustatud seminari- ja helitehnikaga. Talvehooajal mahutab see 60 inimest, suvel koos saaliga ühendatud väliterrassi ja väliköögiga  80 inimest. Peo- ja seminariruum on avar, valgusküllane ning looduslähedase planeeringuga. Otsaseinad on valmistatud klaasist ning suveperioodil saab need avada. Kõik see kokku moodustab ideaalse looduslähedase keskkonna nii tööks kui lõõgastuseks.

map-kart

Main complex

Suurtel seltskondadel ja privaatsuse soovijatel soovikorraga rentida kogu Paekalda Puhkekeskuse kompleks. Sisetingimustes on meil majutuskohti 63- 71. Suveterrassi peosaal koos välikatusealusega mahutab kokku umbes 80 inimest.

Lähimad naabrid asuvad meist 3 km kaugusel metsa taga, asume privaatses paigas.

Paekalda Puhkekeskuse kompleksi rent sisaldab:

  • Paadikuuri peo- ja seminarisaal koos suveterrassi ja väliköögiga
  • Järvemaja avara puuküttega saunaga
  • Jahimajad
  • Kalurimajad
  • Veepealsed tünnikämpingud
  • Õueala ja palliplatsidega
  • Paadisild
Tunn

Barrel cabins on the lake

Paekalda Puhkekeskuses on ainulaadne võimalus majutuda veepealses kämpingus.
Kämpinguid on kokku 5 ning iga majake mahutab 2 täiskasvanut ja ühe lapse .Kämpingul on väike terrass kahe istekohaga.
Otsasein on valmistatud klaasist, mis annab külalistele tunde, justkui ööbiksid nad keset loodust. Sealt avaneb imeline vaade järvele ja õhtusele päikeseloojangule. See on ideaalne peatuskoht matkalistele ja loodusesõpradele.
Kämpingu külastajatel on võimalus kasutada ühe puhkemaja kööginurka ja dušširuumi. Jahedamate ööde tarvis on kämpingud varustatud ka elektriradiaatoriga.

Võta ühendust