Matkad elektriliste Fatbike rataste ja -tõukeratastega

Matkad elektriliste Fatbike rataste ja -tõukeratastega

Põnevad retked ratastel

 

ekskursioonid-pais

E-Bike rattamatk Rummu Karjääri, Murru vangla ja Padise kloostri radadel

Rummu Karjäär on üks äärmiselt põnev ja eriline paik Tallinnast vaid 45 minuti kaugusel. Siin kohtuvad kaunis loodus ning  veidi sünge ajalugu. Vanast lubjakivikaevandusest on tekkinud kristallselge veega järv, mille põhjas on ainulaadne veealune maailm metsade, kaljude, vanglavaremete ja kaevandustehnikaga. Karjääri kaldal kõrgub kuulus Rummu Tuhamägi ning ning mahajäetud Murru vangla. Vaid mõne kilomeetri kaugusel karjäärist asub ajalooline Padise klooster , linnamägi ja kaunid rajad männimetsas. See matkarada on kahtlemata üks mitmekesisemaid rattaretkesid, kus paari tunniga näeme äärmiselt erinevaid paikasid oma ilus ja võlus  ning tajume ehedalt tekkinud kontraste.

Vaata lisa

0H3A5646-51-min(1)

Mis on E-Bike?

Elektrimootoriga maastikurattad on rattamatkade maailmas uusim ja aina enam populaarsust koguv trend. Elektrimootor muudab liikumise ülimalt kergeks ning ei nõua ratturilt erilist füüsilist pingutust.  Eriti laiad maastikurehvid aitavad läbida ka keerulisemaid maastikutingimusi ning matkasid saab korraldada iga ilmaga. Kiirust saab arendada kuni 25 km/h ning lühema ajaga jõuab näha palju rohkem põnevat, kui tavapäraselt harjutud.

Kasutame kaht tüüpi elektrirattaid- tõukerattaraamil ning tavalisel raamil. Tõukerattad liiguvad lausa näpuvajutuse peale (muidugi saab neid aga soovi korral kasutada ka tavapäraselt jalaga tõugates), tavalise raamiga ratastel on mootor sõitjale toeks ja teeb väntamise ülikergeks ja efektiivseks. Mõlemil rattastel on ülipaksud rehvid, millega läbime kergelt ja muretult kõik rajad. Rattamatk sobib igas vanuses täiskasvanutele ning lastele alates 12 eluaastat.

Kui soovid broneerida matka oma seltskonnale sobival ajal, võta meiega ühendust ning leiame sobiva aja. Kui aga ise piisavalt suurt gruppi ei leia, kuid sooviks siiski vahvast seiklusest osa saada, siis registreeri end meie plaanilisele matkale.  Lisainfot plaaniliste tegevuste kohta leiad  meie kalendrist.

Vaata ka lisaks

Võta ühendust