Teenused

Meie pakutavad teenused

Pakume põnevaid tegevusi Rummu järvel ja selle ümbruses- raftimatkad, kanuumatkad, sukeldumine, snorgeldamine ja palju muud.

Meie teenused

snorgeldamine 6

Sukeldmine ja snorgeldamine

Rummu karjäärijärv oma kristallselge vee, sügavuse ning mitmekesise järve põhjaga on olnud sukeldujate huviorbiidis juba pikemat aega. Soovime selle tegevuse tuua lähemale ka meie puhkekeskuse külastajatele. Sukeldumine on põnev sportlik harrastus, mis ei nõua suurt füüsilist pingutust ega erilist osavust, küll aga lõõgastab, maandab pingeid ja pakub uskumatuid seikusi.

Meie juures on võimalik sukelduda nii kogenumatel kui ka päris algajatel. Kes sukelduda mingil põhjusel ei saa/soovi, saab veealust ilu nautida ka snorgeldades ning sügavale minemata.

Rummu karjäärijärve põhjas asub omamoodi veealune muuseum, mis pakub võimsaid elamusi sukeldujatele. Maa pealt vaadates pole aimugi, milliseid saladused vetesügavustes peituvad. Veepõhas on mitmed hooned ja garaažid, mis kuulusid varasemalt vanglale ja kaevanduse territooriumile, ning ka erinevaid masinaid ja kaevandamiseks kasutatud seadmed. Varasemalt ali järvepõhjas ka vana võimas ekskavaator, mis aga mõned aastad tagasi järvest välja toodi. Alles on siiski veel puurmasin. Järvepõhjas huvipakkuvaid asju rohkelt. Omamoodi vaatamisväärsuseks on loomulikult ka püstloodis langevad veealused kaljuseinad.

Loe edasi

0706_TIMEMEDIA.EE-min

Raftimatkad, kanuumatkad, parvematkad, SUP-matkad

Paekaldast on võimalik minna elamusterohkele veematkale , mille vahepeatuseks ja sihtkohaks on piirkonna turismimagnet Tuhamägi koos Murru vangla veealuste varemetega. Selleks saab valida meelepärase sõiduvahendi- meie uued mugavad 6-kohalised kummiraftid, klassikalised 3-kohalised kanuud või ka suur mootorparv.  Olgu Teid siis 2 või 100, veele viime teid olenemata grupi suurusest.

Loe edasi

Fatbike

Aktiivsed tegevused ja töötoad gruppidele

Lisaks meie veepealsetele ja veealustele tegevustele korraldame Paekaldas ka kõikvõimalikke maapealseid tegevusi ja meeskonnamänge. Lisaks enda poolt pakutavale teeme koostööd erinevate oma ala professionaalidega pakumaks klientidele ainult kõige kõrgekvaliteetsemat teenust. Valik on suur ning sobiva meelelahutuse leiab igale maitsele- Fatbike rattamatkad, vibulaskmine, paintball, unenäopüüdjate valmistamise töötuba,  meeskonnamängud Aardejaht, Raharalli ja palju muud…

Loe edasi

800400tunn

Elamusööbimine veepealsetes tünnikämpingutes

Paekalda Puhkekeskuses on ainulaadne võimalus majutuda veepealses kämpingus. Tünnikämpingud on sobilikud vaikseks ja rahulikuks koosviibimiseks.
Kämpinguid on kokku 5 ning iga majake mahutab 2 täiskasvanud ja 1. Kämpingul on väike terrass kahe istekohaga ning kaldal metsatukas ka grillimiskohakesed õhtueine valmistamiseks ja lõkke tegemiseks.
Kämpingu otsasein on valmistatud klaasist, mis annab külalistele tunde, justkui ööbiksid nad keset loodust. Sealt avaneb imeline vaade järvele ja õhtusele päikeseloojangule.
Ideaalne peatuskoht matkalistele, peredele ja loodushuvilistele ning neile, kes otsivad uusi elamusi.

Idee- kuna asume Tallinnale niivõrd lähedal ning hommikul meie juurest tööle sõita ei ole probleem, siis miks mitte lubada endale üks lõõgastav teistmoodi öö ka töönädala keskel?

Loe edasi

Vaata ka lisaks

Võta ühendust