Parvlaev “Paekalda”

Parvlaev “Paekalda”

Vägevaim veepealne seiklus- ja peokeskus!

Mida parvlaeval teha saab?

_MG_0213(3)

Parvlaeva võimalused

Parvlaev “Paekalda” on suurim ja uusim Rummu järve veepealne sõiduk. “Paekalda” on kahekorruseline alus, mille kogupindalaks on … m2. Esimene korrus on ilmastikukindel- peal on katus ning külgedele saab alla lasta läbipaistvad seinad tuule ja vihma peletamiseks. Seal on istumiskohad ning meie aktiivsete tegevuste veepealne baas. Teisel korrusel saab päikesetekil mõnusalt istuda, pikutada ja ilma nautida. Parvel on võimalik osta ka jahutavaid jooke ja kergemaid suupisteid- jäätist.

Parve saab kasutada mitmel erineval otstarbel. Ühe variandina korraldame “Paekaldaga” plaanilisi lõbusõite Rummu karjäärijärvel. Sellistele retkedele on võimalik osta üksikpileteid hinnaga 10 eur/osaleja. Selliste väljumiste kohta leiab lisainfot meie plaaniliste tegevuste kalendrist.

Teiseks on võimalik parve ka privaatselt rentida nii erapidude kui firmaürituste tarbeks- see on suurepärane koht veetmaks vaba õhkkonnaga koolituspäeva, suvepäeva või miks ka mitte isiklikku sünnipäeva. Samuti on võimalik om agrupile tellida privaatset giiditud ekskursiooni, mida viivad läbi Harjumaa atesteeritud giidid.

Kolmandaks toimuvad parvega ka igal nädalal mitmed veespordiväljasõidud, kus siis on võimalik minna sukelduma, snorgeldama, SUP-lauaga seiklema ning selle kõigega koos ka  Tuhamäe ja veealuse vanglavaremete piirkonda avastama. Selle kohta vaat arohkem infot meie matkade lehelt.

Võta ühendust