Raftimatkad, kanuumatkad, SUP-matkad

Parvlaevamatkad, raftimatkad, kanuumatkad, SUP-matkad

Loe siit

Matkade ja võimaluste kirjeldus

0728_TIMEMEDIA.EE-min

SUP- matkad

Paekaldas on uus SUP-lauapark, kus kasutusel kõige stabiilsemad, parima kvaliteediga lauad.  Korraldame erineva ülesehitusega aerusurfimatkasid Rummu karjääril, kus kulgetakse üle veealuse maailma ning vahepeatusena saab külastada ka kuulsat Rummu Tuhamäge ning vanglamüüride piirkonda.

SUP- teenuste valik on järgnev:

  • SUP-matk Tuhamäele koos parvesõiduga- 35 eurot/osaleja
  • Iseseisev  SUP-matk Tuhamäele kalendris kuulutatud ajal – 25 eurot/osaleja
  • Plaaniline päikeseloojangumatk Tuhamäele koos matkasaatjaga 35 eurot/osaleja
  • XXL hiigelSUP-id kuni 8 inimesele- 25 eurot/osaleja (200 eurot/laud)
  • Sup- jooga 20 eurot/osaleja

Vaata järgmisi toimumisi/broneeri koht matkal

SUP-lauasõit on lõõgastav tegevus, mis peale kerget harjutamist on jõukohane enamusele. Meil on selle tegevuse harrastamiseks 15 tavalist ühekohalist lauda ning kaks suurt XXL-lauda, millele mahub korraga ka terve perekond.

Kui soovid broneerida matka oma seltskonnale sobival ajal, võta meiega ühendust ning leiame sobiva aja. Kui aga ise piisavalt suurt gruppi ei leia, kuid sooviks siiski vahvast matkast osa saada, siis registreeri end meie plaanilisele matkale.  Lisainfot plaaniliste tegevuste kohta leiad  meie kalendrist.

EBA kanuud 1

Kanuumatkad

Paekaldas on 5 kanuud,  mis mahutavad kokku kuni 15 inimest. Korraldame erineva ülesehitusega kanuumatkasid Rummu karjääril, kus kulgetakse üle veealuse maailma ning vahepeatusena saab külastada ka kuulsat Rummu tuhamäge ning vanglamüüride piirkonda.

Valida saab kahe kanuumatka vahel:

  • Iseseisev kanuumatk Tuhamäele kalendris kuulutatud ajal- 15 eurot/osaleja
  • Plaaniline päikeseloojangumatk Tuhamäele koos matkasaatjaga- 25 eurot/osaleja

Vaata järgmisi toimumisi/broneeri koht matkale

Kui soovid broneerida matka oma seltskonnale sobival ajal, võta meiega ühendust ning leiame sobiva aja. Kui aga ise piisavalt suurt gruppi ei leia, kuid sooviks siiski vahvast matkast osa saada, siis registreeri end meie plaanilisele matkale. Lisainfot plaaniliste tegevuste  kohta leiad  meie kalendrist.

0714_TIMEMEDIA.EE-min

Raftimatkad

Rafting on mõnusalt sportlik ning vedi ka meeskonnatööd harjutav tegevus.  Paekaldas on mugavates rafting-paatides kohti kuni 60 matkalisele.  Korraldame erineva ülesehitusega raftimatkasid Rummu karjääril, kus kulgetakse üle veealuse maailma ning vahepeatusena saab külastada ka kuulsat Rummu Tuhamäge ning vanglamüüride piirkonda.

Valida saab kahe raftimatka vahel:

  • Iseseisev raftimatk Tuhamäele kalendris kuulutatud ajal- 15 eurot/osaleja
  • Plaaniline päikeseloojangumatk Tuhamäele koos matkasaatjaga 25 eurot/osaleja

Vaata järgmisi toimumisi/broneeri koht matkale

Kui soovid broneerida matka oma seltskonnale sobival ajal, võta meiega ühendust ning leiame sobiva aja. Kui aga ise piisavalt suurt gruppi ei leia, kuid sooviks siiski vahvast matkast osa saada, siis registreeri end meie plaanilisele matkale. Lisainfot plaaniliste tegevuste kohta leiad  meie kalendrist.

Vaata ka lisaks

Võta ühendust