Firmaüritused, suvepäevad ja aktiivsed tegevused gruppidele

Firmaüritused, suvepäevad ja aktiivsed tegevused gruppidele

Avastame koos Rummu veealust ja maapealset maailma

Tutvu võimalustega

20160921_122024

Suvepäevad parvlaeval "Paekalda"

Soovid oma kollektiivile või sõpruskonnale korraldada koosviibimist ning pakkuda midagi erilist? Sel juhul on parvlaev “Paekalda” just Sinu valik.
Siin on võimalik korraldada aktiivne, sportlik ja meeldejääv südmus otse keset kaunist helesinist Rummu karjääri.
Parvlaevale tulekuks saab valida endi seltskonnale sobiva paketi, mis sisaldab erinevaid veetegevusi ning mõnusat äraolemist parvel. Valikus on:

 • veepakett I, mis sisaldab 3 h parvlaeval koos laevasõidu,  SUP-laua sõidu ning salapärase Tuhamäe ja veealuse vanglapiirkonna külastamisega
 • veepakett II, mis sisaldab 3 h parvlaeval koos laevasõidu, snorgeldamise,  SUP-laua sõidu ning salapärase Tuhamäe ja veealuse vanglapiirkonna külastamisega
 • veepakett III, sisaldab 3 h parvlaeval koos laevasõidu,  sukeldumise, snorgeldamise, SUP-laua sõidu ning salapärase Tuhamäe ja veealuse vanglapiirkonna külastamisega

Toitlustuse soovi korral pakume ka sööke-jooke kas siis enne- või pärast veeprogrammi.

Kui veetegevused siiski ei tõmba, kuid mõte parvlaeval sündmust tähistada köitis Sinu tähelepanu, siis loomulikult saab parve rentida ka eraldiseisvalt ning korraldada seal nii lõbusõit, õhtusöök kui ka disko. Sellisteks sündmusteks küsi meilt personaalset pakkumist.

Fatbike

Fatbike matk karjääriäärsetel radadel

Kuni 20 külalisele saame pakkuda matka suurte ratastega maastikurataste ehk Fatbike-dega.
Matk algab Paekaldast ja liigub sujuvalt üle RMK matka- ja jalgratta radadele. Kitsad ja väänlevad matkarajad pakuvad pisut tehnilist põnevust, samas kui sellest aega üle jääb, on võimalik heita pilt kaunile karjäärile ja seda piiravale vangla ja kaevanduse kompleksile. Matka käigus sõidetakse järvele ring peale.

P1060985 pisike

Töötoad ja meisterdamine

Pakume töötubasid ja meisterdamist igale maitsele. Järgnevalt toome lühikirjeldused erinevate võimaluste kohta.

 • Keraamika töötuba

Töötoas õpetatakse erinevaid savivoolimise tehnikaid, mida saab kohapeal kasutada oma ideede elluviimiseks. Savivoolimine tegevusena annab iseenesest hea tunde, peale selle valmivad ka kaunid saviesemed. Töötoas valmistatud saviesemed transporditakse toorelt töökotta, kus need kuivatatakse, põletatakse keraamikapõletusahjus ja glasuuritakse. Kaunid ja isikupärased keraamilised esemed saab paari nädala jooksul valmiskujul omale.

 • Unenäopüüdjate valmistamine

Unenäopüüdjad on indiaanlaste rituaalsed esemed, mida kasutatakse unenägude püüdmiseks sel ajal, kui inimene magab. Unenäopüüdja riputatakse voodi kohale. Legendi järgi halvad unenäod jäävad võrku kinni, kus nad hommikuvalguse päikesekiirtes ära põlevad, head unenäod lähevad läbi keskmise augu ning valguvad sulgedesse, kust nad teisel ööl taas tulevad magaja juurde. Unenäopüüdjate valmistamine on mõnus näputöö ning maagiline tegevus. Tulemus on alati kaunis ja peegeldab ilmekalt autori isikupära.

 • T-särkide kaunistamine

T-särkide töötuba on värvikas ja loominguline ettevõtmine, kus valmivad originaalse disainiga t-särgid.  Alusena kasutatakse erinevas suuruses valgeid t-särke, nende kaunistamiseks kasutatakse spray-värve. Kasutada võib erinevaid tehnikaid. Keeru- ja voltimistehnikaga valmivad kaunid kirjud särgid. Šabloonitehnikas on võimalik

särkidele kanda meeleolukaid sümboleid ja sõnumeid. Võimalik on kohapeal oma šabloone valmistada

 • Kosmeetikatöötuba

Koduse kosmeetika õpitubades saab valmistada ise seepi, huulepalsamit ja kehakoorijat.Õpitubades kasutame naturaalseid õlisid, rasvu ja eestimaiseid ravimtaimi. Kõik tooted on säilitusainete vabad.

 • Sääsehirmu valmistamine

Õpitoas valmistame pehme ja säilitusainete vaba kehapalsami, millele anname eeterlikke õlisid lisades ka loodusliku sääsetõrjevahendi omadused. Suvisel lõkkeõhtul asendamatu abimees.

 • Küünalde tegemine

Küünalde õpitoas valame, kastame või rullime küünlaid, kasutades mesilasvaha. Valmistada saab ka läbipaistvaid geelküünlaid.

 • Klaasmosaiigi valmistamine

Mosaiigi õpituoas valmistame mosaiiktehnikas küünlahoidiku. Suvel saab hoidikut kasutada aga hoopis lillevaasina.

 • Siidimaal

Siidimaali  õpitoas  maalime  lihtsate  võtetega  kauni  siidliniku,  mis  sobib  rinnataskusse, aknakaunistuseks või linikuks öökapile. Avastad, et siidimaal õnnestub alati ja ka näpud jäävad värvist puhtaks!

original

Meeskonnamängud

Koostöös oma ala professionaalidega korraldame lähiümbruse maastikul ja siseruumides meeskonnatöö tegevusi gruppidele. Lisaks aktiivsele tegevusele ja meelelahutusele on kõikides tegevustes olulisel kohal meeskonnatöö. Mängud toimuvad aastaringselt, ka pimedal ajal, läbiviimise keeled: eesti, inglise, vene, soome. Korraldaja poolt on ettevalmistus, läbiviimine, auhind, kogu vajalik tehnika ja varustus ning lisavarustus ilmariskide vähendamiseks: vihmakeebid, nutikindad, jäätallad jms.

 • EV 100

Tähistame juubeliaastat mängides! EV100 on spets juubeliaastaks valminud lihtne ja lõbus meeskonnamäng,milles on ainult 100% Eestiga haakuvad teemad. See on suur maastikuviktoriin, kus orienteerudes maastikul tuleb leida õiged kohad ning vastata Eesti teemalistele küsimustele. Põnevaks teeb mängu, et iga tiim saab valida rogaini stiilis, endale sobivad punktide teemad kuhu liikuda ning võtma vahel ka riske – valed vastused vähendavad skoori.

 • Filmifestival

Kõige lõbusamas meeskonnamängus on legendi järgi kohalikule filmifestivalile saadetud filmid kaduma läinud. Olukorra päästmiseks tuleb kohalolijatel teha kõik, mis võimalik. Olemas on kaamerad ja muu filmikompanii varustus ning hakkajad kolleegid!

Nii tuleb teil kiirelt mõned filmitreilerid ise üles võtta, et filmigalal midagi vaadata oleks. See mäng toob tiimikaaslastes välja nende loomingulise ja humoorika külje ning võtab muige suule veel hiljemgi. Mängus jagub tegevust kõigile, lisaks näitlejatele vajab kompanii ka taustajõude!

 • Loquiz

Loquiz on nutikate inimeste meeskonnamäng, mille võidab tiim, kes vastab vähimale arvule küsimustele! Mängu juhib tahvelarvuti, kuid mängus on liikumist maastikul. Selles mängus tuleb 5 liikmelisel tiimi koostada toimiv strateegia, pidevalt langetada uusi otsuseid sobiva strateegia ja liikumissuuna valimiseks, olla valmis nende nimel riskeerima ja panna proovile oma teadmised. Loquiz on originaalse skeemiga mäng, milles võidab parim strateeg!

 • Aardejaht

Aardejaht on metsamängude klassika, milles on vana head kompassiga liikumist, nuputamist ja tiimitunnet arendavad meeskonnaga koostegemise harjutusi. Aarde leidmiseks tuleb vana kaardi, kompassi ning vihjete abil liikuda ja nuputada. Kuid teie vastasvõistkonna himustavad samuti aardekirstu ja mängu võitmiseks peate olema nutikad! Mäng on rahulik jalutamine, kuid finaalis on kirstu leidmine kiire ja üllatusterohke! Võidab tiim, kellel on ka õnne! Aardejahi mängus on erilised meeskonnaharjutused!

 • Robot wars

Robot Wars on haarav meeskonna võistlusmäng, mis sobib kõigile! Üritus toimub kahes osas. Esimeses mängu osas tuleb tiimidel vastavalt reeglitele ja piirangutele ehitada legolaadsetest konstruktoritest kokku töötava robot, millega võitlusse astuda. Ehitamine on lihtne! Robotite võistlus algab põnevate teatesõitudega, kus igal tiimi liikmel on oma roll! Ürituse finaal robotite võistlus suurel areenil! See on põnev ja emotsiooniderohke ning haarav jälgida kõigile osalistele!

 • No Easy Day

NoEasyDay on reaalsest erioperatsioonist innustust saanud meeskonnatöö treening, mille keskmes on meeskonnaliikmete omavaheline kommunikatsioon. See on ehe meeskonnatöö, mitte ainult lõbus ajaviide. Tiimidel tuleb piiratud ajaga juhendada oma tiimi luurajaid raadio teel leidmaks asukohti tundmatul maastikul. Staap jälgib luurajate liikumist suurel ekraanil ja annab neile juhiseid läbi raadioeetri. Sõnumite edastamine ja üldine kommunikatsioon paraneb selle käigus tuntavalt. Parim valik koolitustele!

513-impy-sunset-basket

Discgolf

Lihtne ja lahe mäng, mis sobib hästi seiklusmängudele lisaks suurele suvepäevale. Erinevalt tavagolfist kasutatakse võistlemiseks lendavaid taldrikuid. Mängima saab hakata kohe ilma eelneva ettevalmistuseta.

Mängu eesmärgiks on võimalikult väheste visete arvuga läbida kõik rajad. Iga raja algus- ja lõpp-punkt on tähistatud ning alguskohas on antud ka selle rajalõigu kaart. Radu on standardmängus 8. Ühe raja pikkus võib olla viiekümnest viiesaja meetrini. Kogu mängu jooksul läbitakse tavaliselt 1-2 kilomeetrit.

DiskGolfi rada võib olla avatud terve päev ning üksikmängus minnakse rajale 4-5 inimesest koosnevate gruppidena. Igaüks saab visketaldrikud. Grupp saab punktikaardi ning lühikokkuvõtte reeglitest. Igaüks mängib enda eest ning teised kontrollivad, et punkte märgitakse õigesti ja õiglaselt.

Kui rühm on esimese raja läbinud läheb rajale järgmine rühm. Võistlejal võtab mängu läbimine umbes tunni (aeg sõltub maastikust ja rajast). Mängu võib kohandada ka omavaheliseks jõukatsumiseks.

closed_symbol_padlock_abandoned_bars_rusty-1042327

Mobiilne Exit room

Pange meeskonnatöö oskused prooile pingelises õhkkonnas, kus koostööst sõltub see, kas õnnestutakse põgeneda lukustatud majast…

Põgenemisruum sobib kõige paremini suurele üritusele ühe atraktsioonina kogu päeva vältavaks tegevuseks. Mobiilne exit sobib hästi ka kombineeritult seiklusmänguga või väiksemale üritusele põhitegevuseks. Korraga on majas 2-5 inimest. Põgenemiseks on aega 30 minutit. Suurel üritusel saab meeskonnad reastada aja ja lahendatud vihjete arvu järgi. Võimalik on sees toimuvat helis ja pildis kuvada suurel ekraanil teistele. Mängijatelt ei ole nõutav eesti keeleoskus.

Õhtune programm

Peale tegusat ja seiklusrikast päeva tasub allesjäänud energia suunata tantsupõrandale. Tantsuõhtu jaoks saab tellida  Kuubalt pärit DJ, kes  õpetab lõbusa tantsutunni raames selgeks tantsusammud ning seejärel kütab tantsupõranda kuumaks lõunamaiste rütmidega, mille taustal saab õpitut praktiseerida hiliste öötundideni. Valida saab nii lihtsama disko kui videodisko ning tantsutunnid saab võtta lisaks.

Vaata ka lisaks

Võta ühendust