Parvsaun ja Elamusööbimine veepealses tünnikämpingus

Parvsaun ja Elamusööbimine veepealses tünnikämpingus

Elamus, millest sa ei saa loobuda!

Tutvu võimalustega

_MG_8719-min

Parvsaun

Parvsaun on Paeklada uusim saunamajake. tegelikult on see lausa nii uus, et hetkel seda alles ehitatakse usinasti 🙂 Küll aga suveks valmis ta saab ning hakkab pakkuma mõnusat täiendust Paekalda Veespordi- ja Seikluskeskuse teenustevalikule.  Parvsaun sobib eelkõige gruppidele , kes soovivad pidada aktiivset suvepäeva-sündmust parvlaeval “Paekalda ” ning peale päevast aktiivset osa jätkata mõnusa sauna- ja peoõhtuga.  Parvlaeva ja parvsauna saab  õhtul ankurdada kõrvuti ning tekibki väike hubane veepealne kompleks sündmuse läbiviimiseks.

Parvsauna saab aga eritellimusel rentida ka Paekalda Puhkekeskuse põhikompleksi juurde.

Küsi pakkumist parvsauna rendiks
20617105_562744377183186_4139602386655273515_o

Elamusööbimine

Ööbi keset vett! Paekaldas on ainulaadne võimalus majutuda veepealses kämpingus. Tünnikämpingud asuvad Puhkekeskuse põhikompleksi poolel, kuid neid saab broneerida ka seikluskeskuse kaudu. Tünnid on sobilikud vaikseks ja rahulikuks koosviibimiseks.

  • Ühe kämpingu hind 60 eurot

Kämpinguid on kokku 5 ning iga majake mahutab 2 täiskasvanud ja 1. Kämpingul on väike terrass kahe istekohaga ning kaldal metsatukas ka grillimiskohakesed õhtueine valmistamiseks ja lõkke tegemiseks. Kämpingu otsasein on valmistatud klaasist, mis annab külalistele tunde, justkui ööbiksid nad keset loodust. Sealt avaneb imeline vaade järvele ja õhtusele päikeseloojangule.
Ideaalne peatuskoht matkalistele, peredele ja loodushuvilistele ning neile, kes otsivad uusi elamusi.

Idee- kuna asume Tallinnale niivõrd lähedal ning hommikul meie juurest tööle sõita ei ole probleem, siis miks mitte lubada endale üks lõõgastav teistmoodi öö ka töönädala keskel?

Vaata ka lisaks

Võta ühendust